Raimonds Pauls: Publika grib dzirdēt arī vecās dziesmas

Komentāri

”Problēma ar jaunu repertuāru ir bijusi vienmēr, jo mēs baidāmies dziedāt vecas dziesmas, bet bieži vien publika no mums gaida tieši tās dziesmas, ko tā jau zina, ko tā var padziedāt ar mums kopā. Koncerts tomēr ir jāveido tā, ka mēs dziedam tiem, kas tur sēž zālē, tanī laukumā,” runājot par gaidāmajiem Skolēnu dziesmu un deju svētkiem, sacīja to Mākslinieciskās padomes vadītājs maestro Raimonds Pauls.

“Te mums ir jābalansē arī starp mūsdienu ritmiem, starp mūsdienu mūzikas populārām melodijām,” sacīja R. Pauls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolēnu dziesmu un deju svētkos, kas notiks nākamvasar, būs rekordliels dalībnieku skaits. Patlaban tiek plānots, ka tajos piedalīsies 37 tūkstoši skolēnu.

Interesi par dalību svētkos izrādījuši arī ārzemēs dzīvojošie latvieši no vairākām valstīm, ieskaitot, Īriju, Lielbritāniju, ASV un pat Austrāliju.

Mākslinieciskās padomes vadītājs, maestro Raimonds Pauls, iepazīstinot ar repertuāru, sacīja, ka tas veidots, mācoties no iepriekšējo Dziesmu svētku kļūdām. Šoreiz esot īpaši domāts, lai repertuārs patiktu gan skolēniem, kuri to izpildīs, gan skatītājiem.

XI Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētki notiks nākamā gada jūlijā.

Svētku nedēļā notiks 50 dažādi pasākumi un tiek plānots, ka klātienē tos vēros pusmiljons skatītāju.

Svētku rīkošanai atvēlēti 4,2 miljoni eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl