13 komentāri
Raimonds Pauls neredz jēgu publiskot “čekas maisus” un “medīt oligarhus”
f64

Maestro Raimonds Pauls neredz jēgu publiskot tā sauktos “čekas maisus”. “Latvijas simtgade tuvojas, bet mēs visi līdz tam brīdim būsim sanaidojušies,” intervijā “Neatkarīgajai” sacījis komponists.

“Nu taču vienreiz jābeidz tā kaķa vilkšana aiz astes! Vai nu atveriet, vai sadedziniet! Cik tad gadu jau pagājuši kopš neatkarīgas valsts atjaunošanas? Drīz būs trīsdesmit? Un mēs aizvien ņemamies ar tiem maisiem. Tiešām valstī nav citu problēmu, ko risināt? Ko mēs panāksim, atverot tos maisus? Piemēram, tāds Rokpeļņa variants. Vai kāds cits cilvēks, vienalga, kas. Aizies viņa mazbērni uz skolu, visi rādīs ar pirkstiem, re, tavs vectēvs bija čekas stukačs! Tas kādam ir vajadzīgs? Tie taču nav ne slepkavojuši, ne šāvuši. Apstājieties!” izteicies Pauls.

“Tādai mazai tautiņai, cik nu mēs esam te palikuši, vajadzētu apstāties pašiznīcināšanās maratonā. Vajadzētu sākt domāt, kā mums tikt ārā no pēdējām vietām ekonomikā, demogrāfijā…” turpinājis Pauls.

Pauls arī neredz jēgu “oligarhu medībām” Saeimā, bet tā vietā vēlētos, lai aktīvāk tiktu pētīts “Latvijas Krājbankas” krahs, kurā viņš zaudēja ap miljonu latu. “”Oligarhus” medīt – lūk, tas kādam šķiet pilnīgi pareizi! Nu, nevaram mēs tiem “oligarhiem” neko pierādīt! Lembergu tiesā jau gadus desmit, nu, cik ilgi vēl?” pukojies Pauls.

Tāpat Paulu ne īpaši apmierina Latvijas simtgades pasākumu programma, kas esot pārāk depresīva. “Viens otrs, dabūjis naudu, nu tik taisa pasākumus. Kad paklausos tās programmas, manī rodas tikai viens jautājums: vai tiešām mūsu valsts un mūsu pašu pamatā ir tikai vienas vienīgas ciešanas? Ir daži skaisti gabali, bet ciešanas – pāri visam! Nedod, Dievs, pasmaidīt, kur nu vēl – pajokoties un pasmieties. Arī valsts svētkos – tikai ciešanas vien. Nē, ir datumi un notikumi, kurus nedrīkst nepieminēt, bet jābūt taču līdzsvaram starp nopietnību un vieglumu.”

“Esmu pret to, ka šīs svinības tiek pārspīlētas un uzspēlētas. Tagad tas viss jau aizgājis par tālu… Bet varēja darīt daudz ko mazāk. Būtu ideāla dāvana, ja uz šiem svētkiem Rīgā tiktu uzcelta koncertzāle. Jauki būtu, ja teātri iestudētu jaunas latviešu lugas vai operas izrādes – lūk, tādiem mērķiem varētu piešķirt naudu. Bet visi tie standarta koncerti…” piebildis Maestro.

TOP komentāri

 • archivārs
  +3 +2 -1

  archivārs

  Būtu, dīvaini, ja Raimonds Pauls, kurš kopā ar Peteru 2001. g. dibināja Šesera Jauno pārtiju un Saeimā sēdēja kā Tautas partijas deputāts teiktu ko citu un spļautu akā no kuras pats dzēris. Par to vaimanāšanu un Bāreņu tautu ir precīzi. Tagad par 100 Latvijā koncertzāli neuzbūvēsi, Hamburgā arī sanāca miljards. Bet pianists RP ir lielisks! Lai veselība muzicēt!
 • Vadims Kislovs
  0 0 0

  Vadims Kislovs

  tie jāatver tikai tāpēc lai aizvāktu šo valsts paŗvaldi jo tikai tamdēļ never ka maisos ir kādi 60% pašreizējo deputātu un vietvaru - vai tas vēl nav skaidrs ? un par to tēmu vislabākais ir pareizi juridiski noformulēta intervija ar Rubiku - tas daudz atklātu gan par Atmodas laiku gan viņa darbabiedrus LPSR PSKP laikā kuri vada jau šo valsti .... tad mēs arī atbrīvosimies no postPadomijas rēgiem
 • Girts Veilens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl