Komentāri

Kopš Padomju Savienības sabrukuma Krievija nav spējusi savā zemē nodrošināt veselu virkni eiropeisku vērtību, piemēram, cilvēka cieņas ievērošanu un līdzsvaru starp trim varas atzariem. Tas apliecina teoriju, ka Krievija faktiski pieder citai civilizācijai, pauda Latvijas Universitātes Āzijas studiju nodaļas profesors Leons Taivāns.

Līdz ar to Krievijas pašreizējā politika nav vien Vladimira Putina un viņa līdzgaitnieku nostāja, bet gan veselas civilizācijas nostāja, stāstīja profesors L. Taivāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

LU Āzijas studiju nodaļas profesors Leons Taivāns:

Krievija ved karus, kuriem mēs meklējam nosaukumus. Tādi konflikti ir ļoti raksturīgi Tuvajiem Austrumiem – Lībijai, Sīrijai. Tā ir veselas civilizācijas parādība.

L. Taivāns arī izteicies, ka daudz šīs citādās civilizācijas pārstāvju kopš Otrā pasaules kara atrodas arī Latvijā, un tas var radīt sadursmju civilizāciju, proti, pilsoņu kara draudus.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka valdības pasūtītais pētījums par cittautiešu noskaņojumu Latvijā gan atklāj – 64% Latvijas krievvalodīgo uzskata sevi par valstij piederīgiem un ir Latvijas patrioti. Tāpat arī kulturologs, Rīgas Stradiņa universitātes profesors Deniss Hanovs norādīja – veiktais pētījums apliecina, ka situācija valstī nemaz nav tik dramatiska, kā varētu šķist, turklāt iezīmējušās vairākas pozitīvas tendences. Viņš arī uzsvēra, ka, piemēram, politiķiem ir jābūt sevišķi apdomīgiem savos izteikumos un jāizvairās no naida kurināšanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl