4 komentāri

Grupas Prāta Vētra koncertēšana Krievijā, kur viņi gūst vislielāko finansiālo labumu, nav tā cēlākā rīcība. Tā intervijā ar kultūras portālu Satori norāda pazīstamais žurnālists, kā arī kaimiņvalsts esošās varas opozicionārs Artēmijs Troickis.

“Domāju, ka tie, kas brauc uz Krieviju, pirmkārt, rēķinās ar kaut kādiem tirgus apsvērumiem. Saprotams, grupai Prāta Vētra Krievija ir milzīgs tirgus, kur viņi nopelna daudz vairāk naudas nekā Latvijā vai visā Baltijā. Uzskatu, ka tas nav gluži tas cēlākais motīvs,” uzskata Troickis.

“No otras puses, likt šos mūziķus pie kauna staba man arī ne pārāk sanāk, jo… galu galā, tie ir tikai mākslinieki, tie ir cilvēki, kas dzied kā dieva putniņi, un mēs nevaram prasīt no viņiem tādu atbildību kā no politiķiem vai pat žurnālistiem. Es pat nerunāju par amatpersonām, likumdevējiem, ministriem utt. Lūk, tos vajag sodīt! Es esmu absolūti pārliecināts, ka par to, ko viņi izdarījuši ar krievu tautu un Krieviju, un ukraiņu tautu, un Ukrainu, visus šā briesmīgā kara, šīs megaprovokācijas aizsācējus… Agri vai vēlu viņiem visiem ir jānonāk uz apsūdzēto sola. Hāgā vai kādā citā mazāk jautrā vietā,” viņš turpina.

Runājot par mūziķiem un citiem skatuves māksliniekiem, pazīstamais žurnālists norāda, ka viņu lielākais soģis būs Dievs. “Tos māksliniekus, kas savas pārliecības un politisko uzskatu dēļ ir atteikušies no peļņas, atteikušies no honorāriem un šādā veidā izrādījuši savu pilsonisko pozīciju, es, protams, cienu vairāk,” saka Troickis.

Satori intervija ar Artēmiju Troicki:

TOP komentāri

 • Psihiatrs
  0 0 0

  Psihiatrs

  Varbut Troicka kungs pats v'elas klut par socialo zhurnalistu un celi atteikties no sava honoraara un neko neest. Tas ir bizness un katram cilvekam ir tiesiibas noppelnit. Par vina viedokli var ari iesudzet tiesa, ka izsaka savas domas par cilveka brivibas ierobezosanu.
 • Maris
  0 0 0

  Maris

  PV jau paši ir vairākkārt atbildējuši, ka viņi brauc uz Krieviju, jo arī tur ir ļoti daudz fani, kuri grib dzirdēt viņus dzīvajā izpildījumā, tādā veidā vienojot cilvēkus un radot pozitīvismu. Manuprāt, tikai apsveicami, ka ir vismaz kāds, kurš neskatoties uz politiskām stulbībām, šo pilnīgi nevajadzīgo naidu pret visu, kas saistās ar Krieviju, cenšas padarīt pozitīvāku.
 • A2
  0 0 0

  A2

  Doma DOMA ir laba, bet man ir Doma, ka PV nenomirtu badā arī tad, ja līdz mūža galam vispār vairs neuzstātos (no autoratlīdzībām vien)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl