Portāls Riga.lv ir Ušakova priekšvēlēšanu rupors, uzskata Vienotības domes frakcija

Pievienot komentāru
Portāls Riga.lv ir Ušakova priekšvēlēšanu rupors, uzskata Vienotības domes frakcija

Kontekstā ar bēdīgi slaveno Skanstes tramvaju Rīgas pašvaldības portālā Riga.lv ir atspoguļota vienpusēja informācija, kurā apmeloti opozīcijas deputāti, teikts Vienotības izplatītajā paziņojumā medijiem.

Rīgas domes Deputātu frakcijas Vienotība priekšsēdētāja vietnieks Olafs Pulks ir nosūtījis vēstuli Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam, aicinot izvērtēt publikāciju pašvaldības portālā Riga.lv

“Fakti: viss, ko jūs vēlaties zināt par “šausmīgo” Skanstes tramvaju”, kurā ir pausts tikai valdošās koalīcijas, Saskaņas centra un Gods kalpot Rīgai deputātu, viedoklis, bet apmeloti Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti, teikts Vienotības izplatītajā paziņojumā.

Olafs Pulks lūdz izvērtēt, vai šādas vienpusīgas informācijas paušana pašvaldības portālā un opozīcijas partiju apmelošana nav pašvaldības līdzekļu nelietderīga izmantošana un pašvaldības resursu izmantošana atsevišķu politisku spēku popularizēšanā un priekšvēlēšanu aģitācijā.

Deputāts uzskata, ka raksts ir tendenciozs un nepatiess. Piemēram, tajā minēts, ka Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti balsojuši par tramvaju uz Skansti.

Šis apgalvojums apliecina raksta autoru un tā pasūtītāju liekulību, jo “Rīgas attīstības programmā” un “Aktualizētā Rīgas attīstības programmā”, par kuru balsoja arī opozīcijas deputāti, tramvaja līnija uz Skansti kā nākotnes projekts ir minēta blakus 2.tramvaja plānotajam līnijas pagarinājumam uz lidostu, 6.tramvaja līnijas pagarinājumam līdz Berģiem, 7. tramvaja līnijas pagarinājumam līdz Rumbulai, kā arī jaunas tramvaja līnijas izbūvei uz Purvciemu. Nevienā no programmām nav teikts, ka tramvaja līnija uz Skansti tiks vilkta pa Senču ielu un var apdraudēt Lielos kapus, kā arī nav minēts, ka tā tiks būvēta kā pirmā, it kā prioritārā, vēstulē raksta Olafs Pulks.

Rakstā ir kritizēti rīdzinieku ievēlētie un domē pārstāvētie Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti, kas apliecina varas uzurpāciju un tikai valdošās koalīcijas viedokļa paušanu portālā, kas apmaksāts no visu, arī opozīcijas deputātu vēlētāju samaksātajiem nodokļiem.

Lasi vēl