Politologs: Valdību novembra sākumā tomēr izveidot izdosies

0 Komentāru
Politologs: Valdību novembra sākumā tomēr izveidot izdosies
FOTO: LETA

Politologa Ivara Ījaba vērtējumā, valdību novembra sākumā tomēr izveidot izdosies. Pašreizējā pauze vērtējama kā laika novilcināšana līdz brīdim, kad kādam partnerim, tā teikt, neuzturēs nervi.

Jau grūtāk atbildams jautājums ir, cik ilgi Straujumas otrā valdība varētu noturēties. Viņaprāt, nekas neliecina, ka Straujumai premjera postenī būtu kādi ambiciozi mērķi, un viņa arī neizrāda lielu entuziasmu šo amatu ieņemt.

Politologs Ivars Ījabs

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Tie lielie trīs spēlētāji faktiski ir neaizstājami, valdības vadītājs jau kādu laiku ir samērā vāja figūra. Straujuma pie nepieciešamības var strādāt pietiekami ilgi, nevis kā spēcīgs premjers, bet kā vienkārši tāds elites partiju moderators, kurš daudz maz savāc kopā tos partnerus, pats neuzspiežot un neveidojot kaut kādu savu dienaskārtību, kādas Straujumas kundzei acīmredzami nav. Straujumas kundze pie kaut kādas noteiktas apstākļu sakritības nākamajā gadā var arī aiziet no šā amata gluži vienkārši tāpēc, ka tur runāt par kaut kādu pārlieku entuziasmu attiecībā uz viņas vadītajām valdībām gluži vienkārši nav pamata.

0 Komentāru