1 komentārs
Politologs: Putins pārējo pasauli uzskata par ienaidnieku
FOTO: LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pārējo pasauli uzskata par ienaidnieku, kas mēģina sagraut Krievijas suverenitāti, šādu viedokli paudis politologs Kārlis Daukšts.

Daukšts, komentējot Krievijas prezidenta runu ikgadējā preses konferencē, norādīja, ka Putins uzskata, ka Krievijā esošā krīze ir ārēju faktoru veicināta un Krievija turpinās ievērot savu suverenitāti attiecībās ar pārējo pasauli, kuru uzskata par ienaidnieku, kas to mēģina sagraut.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šī ir zināma prakse jau no [sengrieķu domātāja] Tukidīda laikiem,” sacīja politologs.

“Viņš uzskata, ka sabiedrībai ir jākonsolidējas, jo ārējais ienaidnieks to apdraud. Un šī metafora par lāci, no kura grib iztaisīt izbāzeni, ir tāds kā drauds,” uzskata Daukšts, piebilstot, ka šāda Putina nostāja jau bija gaidāma.

“Patlaban Putins gan uzskata, ka divu gadu laikā pasaules ekonomika ietekmēs situāciju Krievijā. Tas nozīmē, ka Putins tomēr saskata sevī tādu kā pasaules ekonomikas un globalizācijas locekli. Viņš saprot, ka aiziet no pārējās pasaules nav izdevīgi pašai Krievijai un tās ekonomikai,” rezumēja Daukšts.

Kā ziņots, šodien Putins tradicionālajā preses konferencē arī izteicās, ka sankcijas veido 25% līdz 30% no pašreizējām tautsaimniecības problēmām.

Galvenais jautājums šobrīd esot tas, kādā stāvoklī atrodas Krievijas ekonomika un nacionālā valūta, norādīja Putins.

Putins atzina, ka Krievijai nāksies īstenot taupības pasākumus, tomēr Krievijas ekonomikas izaugsme esot neizbēgama.

Viņaprāt, Krievijas ekonomika atgūsies pēc diviem gadiem.

Putins arī izteicās, ka Krievijai nav izdevies pietiekamā apmērā diversificēt savu ekonomiku. Tomēr ekonomika visnotaļ ir spējusi pielāgoties zemākām energoresursu cenām.

Prezidents arī pauda cerību, ka rublis atgūs zaudētās pozīcijas.

Saskaņā ar Kremļa izplatīto informāciju Putina tradicionālajā preses konferencē piedalās vairāk nekā 1200 žurnālistu.

TOP komentāri

  • Radiniece
    0 0 0

    Radiniece

    Kārli! Tu izskaties tikpat vecs kā politika, kuru Tu iztirzā.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl