Politoloģe: Sevis pasniegšanai Latvija mēdz izmantot tēlu, kas neatbilst patiesībai

Latvijai ir svarīgi apzināties sava tēla kodolu un attīstīt to, jo tas ietekmē atpazīstamību pasaulē, diskusijā, kas bija veltīta žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” jaunākajam numuram, sacīja žurnāla redaktore un Latvijas universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Andris
 • S

  S

  Slikti, ka mums valstí nav vienotas politikas un pozitíva skatijuma par valsts télu. Ar ko més varam lepoties jau tagad?-ar mákslu, kultúru, sportu pamata, bet valstí tás jomas mums nav prioritáte,jo tádu virzienu skolu attistíbu valstí bremzé, sporta veidus dala 'péc deguniem', arí ekonomikas attístibai nav brívu roku, pie kam- vai káds ir pasekojis, kas vispár no valsts pieder mums-zeme, mezi, uznémumi, cik ir iztirgots? Uz kádiem pamatiem tad var veidot to valsts pozitívo télu?
 • L.B.

  L.B.

  No Eiropas Savienības trībīnēm un arī Latvijas paaugstināto amatu runas vietām nereti dzirdam aicinājumus maksimāli lietderīgi izmantot civilizācijas sasniegumus , lai pēc iespējas saudzētu dabas resursus un tas būtu arī attiecināms uz iegādātām precēm , kuras var vēl ilgi izmantot , ja tās atjaunojam ar to remontam paredzētām rezerves daļām . Ja apskatāmies Reklāmu pielikumos , tad mums piedāvā desmitiem sporta trenažieru komplektus , bet kur ņemt rezerves daļas remontam ? Ir nolietojusies skrejceliņa slīdošā josla un deka , bet Latvijā šīs rezerves daļas iegādāties nav iespējams !!! Ir jāpērk jauns skrejceliņš un vecos jāved uz utilizāciju un tā ir ar gandrīz visām nopirktām lietām ! Kāds ar ironiju ieteiks skriet ārā , svaigā gaisā ? Nu tad arī sabiedriskais transports mums nav vajadzīgs , jo būtībā cilvēki var pārvietoties ejot tikai ar kājām ? Jā , skrejceliņu detaļas var pasūtīt Ķīnā , vai Krievijā , bet kāpēc to nevar izdarīt šeit Latvijā ? / Sevis pasniegšanai Latvija mēdz izmantot tēlu, kas neatbilst patiesībai / ? Varbūt katrā tēla pasniegumā caur nepatiesības gaisotni var saskatīt reālās dzīves / sadzīves iespēju patiesību ? Kadā bankas reklāmā smaidoša kundze pensijas gados mierināja savus līdzbiedrus ar bankas dotām iespējām - Ja gaidot viesus jums gadās miseklis un cepeškrāsnī piedeg Torte , tad nevajag satraukties , jo Labā banka jums izsniegs kredītu un paspēsiet izcept jaunu torti , līdz atnāks ciemiņi !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!