Politikas eksperts: Krievijas mērķis nav miers Ukrainā

Komentāri

Ja tiktu reāli slēgta Krievijas–Ukrainas robeža, tad ātri vien separātistu munīcija drīz vien apsīktu, tādēļ Krievija negrib piekrist šādam nosacījumam. ”Krievijas mērķis jau nav miers Ukrainā – galvenais ir noturēt Ukrainu savā ietekmes sfērā,” sacīja Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors Andis Kudors.

Viņš pauda, ka Minskas miera sarunu sākums bija optimistisks, un to, ka tās ieilgušas desmit stundas, liecina, ka puses grib nonākt pie rezultāta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tāpat tas liecina, ka daži punkti jau gūti, taču daži ir problemātiski, piemēram, Ukrainas robeža. Ukrainas pieprasītā ne tikai ieroču atvilkšana, bet arī izvešana uz Krieviju atpakaļ. Pats svarīgākais – robežu slēgšanu un kontroli. Krievija grib panākt, ka robežu kontrolē paši separātisti, taču tas nebija pieņemams Kijevai,” stāstīja eksperts.

Jau ziņojām, ka naktī uz ceturtdienu vairāk nekā desmit stundas Minskā ieilgušas Krievijas, Ukrainas, Vācijas un Francijas līderu sarunas par situācijas noregulēšanu Ukrainas austrumos.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl