Platais: Krievijas patērētājiem nebūs daudz naudas, ko tērēt

Komentāri

Lai arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins publiski pauž optimismu par rubļa vērtības kritumu, “nelāgā lieta ir tā, ka Krievijas patērētājiem nebūs daudz naudas, ko tērēt,” intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Latvijas Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētājs Jānis Platais.

“Protams, Putins izteicās ļoti optimistiski – padomājiet tikai, jūs samainīsiet vienu dolāru un jums būs vairāk rubļu! Taču Krievijā vispārējā ekonomiskā situācija pasliktināsies – tur nebūs iespēju lielam patēriņam. Līdz ar to arī mūsu eksportētājiem būs grūtāk paļauties uz Krievijas tirgu,” sacīja J. Platais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Jau ziņojām, ka Krievijas rublis otrdien piedzīvoja dramatisku vērtības kritumu. Trijos dienā Maskavas biržā kurss bija nokrities līdz 100 rubļiem par vienu eiro un 80 rubļiem par vienu ASV dolāru. Nedaudz vēlāk rubļa vērtība atguvās. Trešdienas rītā Maskavas biržā rubļa kurss palielinājās līdz 87 rubļiem par vienu eiro un 70 rubļiem par vienu ASV dolāru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl