Komentāri

Pedofilijas skandāli Latvijā. Vai mūsu valsts atbildīgās iestādes – bāriņtiesas un sociālie dienesti – tiešām darījušas visu, lai novērstu noziedzību pret bērniem?

Runājot par šokējošajiem dzimumnoziegumiem Kokneses pusē, kad seksuāli tika izmantots kāds 10 mēnešus vecs zīdainis, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa pieļauj, ka šajā gadījumā sociālie dienesti nav bijuši uzdevumu augstumos. Zīdaiņa mātei ir atņemtas tiesības, un, sīkāk nesaucot, Rieksta-Riekstiņa minēja, ka te varētu būt saistība ar atkarībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd visai izplatīta ir arī tendence, kad vecāki, šķiroties sāk apvainot viens otru dzimumnoziegumos. Tajā pašā laikā, ja bērns sāk runāt par seksuālu vardarbību pret viņu, vecāki nedrīkst sagaidīt ar vārdiem “vai tu gadījumā neesi saskatījies filmas”. Ja bērns par to sāk runāt, to nedrīkst ignorēt, norāda bērnu tiesību aizstāve.

Rieksta-Riekstiņa norāda, ka pedofilu skaits, visticamāk, nav mainījies – palielinājies ir upuru skaits.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl