Komentāri
Pārliecību par valsts drošību stiprina uzticēšanās bruņotajiem spēkiem, uzver Mūrniece
FOTO: LETA

”Lai būtu pārliecība par valsts drošību, sabiedrībai jāuzticas bruņotajiem spēkiem, un arī Baltijas aizsardzības koledža sniedz savu ieguldījumu, lai šī uzticība būtu pelnīta,” darba vizītes Igaunijā ietvaros apmeklējot Baltijas Aizsardzības koledžu uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Sarunas laikā Saeimas priekšsēdētāja uzsvēra, ka aizsardzības un drošības jautājumi ir viena no viņas darba prioritātēm, gan aktualizējot jautājumus, kas saistīti ar hibrīdkaru un agresīvo Krievijas propagandu mediju telpā, gan iestājoties par atbilstoša finansējuma atvēlēšanu aizsardzības nozarei un nepieciešamību stiprināt drošības struktūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūrniece norādīja, ka vienlīdz svarīgi ir domāt arī par tiesiskā regulējuma pilnveidošanu, kas ļautu stiprināt informatīvo drošību, tostarp mediju telpas regulējumu.

Apmeklējot Tartu, Saeimas priekšsēdētāja tikās ar latviešu kopienas pārstāvjiem, kā arī nolika ziedus Tartu jaunajos Jāņa kapos, godinot Latviešu strēlnieku pulka karavīrus un Latvijas bēgļus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl