Komentāri
Pabriks: Krievija okupē Ukrainu, bet sankcijas ieviesīs pēc nedēļas
Artis Pabriks (Foto: LETA)

”Krievija okupē Ukrainu, pilsoņi rok ierakumus, bet Eiropas Savienības (ES) līderi vienojas spriest par sankcijām pēc nedēļas,” mikroblogošanas vietnē ”Twitter” pavēstījis bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tvītu” viņš uzrakstījis gan latviešu, gan angļu valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas Savienības (ES) līderi uzdevuši ekspertiem nedēļās laikā sagatavot pret Krieviju sankcijas, kas tai varētu tikt noteiktas Maskavas pret Ukrainu īstenoto pasākumu dēļ, svētdien pēc ES dalībvalstu līderu samita sanāksmes paziņoja Eiropadomes prezidents Hermans van Rompejs.

Tikmēr Mariupoles iedzīvotāji rok tranšejas un gatavojas pretstāvēt Krievijas armijai. Šajā piekrastes pilsētā dzīvo pusmiljons iedzīvotāju.

Krievija Ukrainas teritorijā izvietojusi no četriem līdz pieciem tūkstošiem kaujinieku, citējot anonīmu avotu no Lielbritānijas valdības, ziņo CNN. ritu pārstāvja rīcībā esošais Ukrainā izvietoto Krievijas militāristu skaitlis krietni pārsteidz ASV amatpersonu pausto – Vašingtona iepriekš ziņoja par vismaz tūkstoš Krievijas kaujiniekiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl