Komentāri

No okupācijas muzeja piebūves projekta Kultūras ministrija neatkāpsies, un šobrīd tiek meklēti risinājumi, kā, spītējot Rīgas būvvaldes noraidījumam, ieceri tomēr varētu īstenot. Reālākais variants ir Okupācijas muzeja likuma grozījumi, projektam nosakot nacionālo interešu objekta statusu.

Tas būvniecību ļautu sākt, apejot pašvaldību. Tikmēr Rīgas būvvalde pārmetumus par apzinātu būvniecības procesa aizkavēšanu noraida, un uzsver, ka projekts nav atbalstīts tā sliktās kvalitātes dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kultūras ministre Dace Melbārde:

Projekts tiek apzināti vilcināts, projekta virzība un vērtēšana būvvaldē tika apzināti vilcināta, tāpēc mēs uzskatam, ka ir nepieciešams izvērtēt iespēju, kā ir iespējams šo te administratīvo procesu paātrināt.

Video

Vairāk par Okupācijas muzeja projektu uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl