Komentāri
Notikumi Ķelnē rada bažas par apdraudējumu sabiedriskai drošībai, uzskata Latkovskis
FOTO: LETA

Pēc notikumiem Parīzē bēgļu uzņemšana tika saistīta ar iespējamiem terora draudiem, savukārt pēc pēdējiem notikumiem Ķelnē bažas rada iespējamais apdraudējums sabiedriskajai drošībai, – tā šodien atzina Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Ainars Latkovskis.

Šodien komisija slēgtā sēdē uzklausīja Drošības policijas un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvjus, lai noskaidrotu, cik gatavas ir mūsu drošības iestādes patvēruma meklētāju uzņemšanai no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas deputāts, Vienotība, Ainars Latkovskis

Svarīgi mums bija saprast, kādā veidā notiks šīs te intervijas, kā mēs pārliecināsimies, lai kopā ar bēgļiem šeit neieplūst iespējamie teroristi vai cilvēki, kuri jau agrāk ir izdarījuši cita veida noziegumus vai viņi ir tendēti uz noziedzību, šie bija tie svarīgie jautājumi, kurus deputāti uzdeva drošības iestādēm un cik nu viņi varēja, viņi atbildēja uz šiem jautājumiem. Ir viens skaidrs, ka tad, kad pie mums ieradīsies pirmie bēgļi, mums ir nepieciešams palielināt Drošības policija ne tikai iesaistīšanos uzraudzīšanā, bet arī viņi skaitu.

Kā Jaungada nakts notikumi Ķelnē, kur masveidā notika seksuāli uzbrukumi sievietēm, ietekmējuši Latvijas amatpersonu izteikumus par bēgļu uzņemšanu, plašāk stāstīsim ziņās pulksten astoņos.

Lasi vēl