Komentāri

Nodokļi ir veids, kā valsts komunicē ar sabiedrību, un nav brīnums, ka daudziem iedzīvotājiem ir vēlme tos nemaksāt, tā intervijā “900 sekundēm” atzina Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš.

Pēc viņa domām, nodokļi ir veids, kā valsts komunicē ar iedzīvotājiem. Neskaidrība nodokļu jomā rada tikai vēlmi tos nemaksāt, pārliecināts ir Bērziņš. Viņaprāt, nodokļu sistēma Latvijā ir pārāk sarežģīta un t0 būtu jāvienkāršo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā valstī nav stratēģisku mērķu, norāda Bērziņš. Tie bija līdz brīdim, kad Latvijai bija jāiestājas Eiropas Savienībā un NATO.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl