Komentāri

Nodokļi ir veids, kā valsts komunicē ar sabiedrību, un nav brīnums, ka daudziem iedzīvotājiem ir vēlme tos nemaksāt, tā intervijā “900 sekundēm” atzina Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš.

Pēc viņa domām, nodokļi ir veids, kā valsts komunicē ar iedzīvotājiem. Neskaidrība nodokļu jomā rada tikai vēlmi tos nemaksāt, pārliecināts ir Bērziņš. Viņaprāt, nodokļu sistēma Latvijā ir pārāk sarežģīta un t0 būtu jāvienkāršo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā valstī nav stratēģisku mērķu, norāda Bērziņš. Tie bija līdz brīdim, kad Latvijai bija jāiestājas Eiropas Savienībā un NATO.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl