Nekas neliecina, ka Straujumas valdība nav stabila, saka prezidents Vējonis

Pievienot komentāru
Nekas neliecina, ka Straujumas valdība nav stabila, saka prezidents Vējonis
LETA

“Nekas neliecina par to, ka Laimdotas Straujumas vadītā valdība nav stabila, turklāt tai vēl jāveic daudzi svarīgi uzdevumi,” ar šādu paziņojumu trešdien, 2. decembrī, pēc tikšanās ar premjerministri klajā nāca Valsts prezidents, lūgts komentēt pēdējā laikā plaši apspriesto tematu par valdības iespējamo maiņu.

Vienlaikus Raimonds Vējonis nenoliedza, ka valdības darbam ir nelabvēlīgs fons, savukārt tiem, kas ir neapmierināti, pēc prezidenta domām, jāspēj piedāvāt alternatīvu.

Raimonds Vējonis:

Būtu ļoti cieši jāpieturas pie tā, ko līdz šim Saeima varbūt nav atbalstījusi, tas ir, – iepriekšējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa ierosinājums, ka, ja vēlas mainīt valdību, tad jānāk jau ar ļoti konkrētu risinājumu, kāda tad ir nākamā koalīcija un kas varētu būt nākamās koalīcijas vadītājs. Otrkārt, tad ir jābūt ļoti skaidram, kas būs tie darbi, ko potenciālā valdība var veikt citādāk.

Tikmēr Laimdota Straujuma trešdien atkārtoja jau iepriekš teikto – visām valdībām reiz pienāk gals, un viņa informēs, ja tas pienāks viņas vadītajai.

Video: