Komentāri

“Nekas neliecina par to, ka Laimdotas Straujumas vadītā valdība nav stabila, turklāt tai vēl jāveic daudzi svarīgi uzdevumi,” ar šādu paziņojumu trešdien, 2. decembrī, pēc tikšanās ar premjerministri klajā nāca Valsts prezidents, lūgts komentēt pēdējā laikā plaši apspriesto tematu par valdības iespējamo maiņu.

Vienlaikus Raimonds Vējonis nenoliedza, ka valdības darbam ir nelabvēlīgs fons, savukārt tiem, kas ir neapmierināti, pēc prezidenta domām, jāspēj piedāvāt alternatīvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds Vējonis:

Būtu ļoti cieši jāpieturas pie tā, ko līdz šim Saeima varbūt nav atbalstījusi, tas ir, – iepriekšējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa ierosinājums, ka, ja vēlas mainīt valdību, tad jānāk jau ar ļoti konkrētu risinājumu, kāda tad ir nākamā koalīcija un kas varētu būt nākamās koalīcijas vadītājs. Otrkārt, tad ir jābūt ļoti skaidram, kas būs tie darbi, ko potenciālā valdība var veikt citādāk.

Tikmēr Laimdota Straujuma trešdien atkārtoja jau iepriekš teikto – visām valdībām reiz pienāk gals, un viņa informēs, ja tas pienāks viņas vadītajai.

Video:

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl