Komentāri

Latvijai ir vajadzīgs tāds Valsts prezidents, kurš spēj izteikties jebkurā starptautiskā forumā jebkurā valodā, kā arī runāt ar ārvalstu žurnālistiem, tā raidījumā 900 sekundes, jautāts par to, kādam jābūt nākamajam Valsts prezidentam, uzsvēra Valdis Zatlers, kurš reiz pats ieņēma šo amatu.

Valodu zināšanas kā vienas no prioritārajām V. Zatlers akcentēja, ņemot vērā pašreizējo saspringto ārpolitisko situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat viņš pauda – ja nākamais Latvijas prezidents nebūs spējīgs skaidri izteikties vairākās valodās, tad latviešiem būs vien jāpaļaujas uz to, ko ārvalstīm pauž Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Lietuvas prezidente Gaļa Gribauskaite.

Turklāt Latvijā ir šādi cilvēki, kas būtu cienīgi ieņemt Valsts prezidenta krēslu, sacīja V. Zatlers. Viņš gan izvairījās nosaukt savus favorītus.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl