Mūžībā aizgājusi smagi slimā Odrija Buka, kuras ārstēšanai ziedoja līdzcilvēki
Facebook.com/Beāte Andersone

Trešdien, 10. janvārī, mūžībā aizgājusi Odrija Buka, kura slimoja ar retu vēža formu – neiroblastomu, savā “Facebook” profilā informē viņas mamma Ilona Buka. Pērnā gada nogalē viņas ģimene vērsās pie sabiedrības ar lūgumu pēc palīdzības, jo bija rasta iespēja jaunietes ārstēšanai Spānijā.

Ar līdzcilvēku ziedojumiem ģimenei izdevās rast līdzekļus, lai Odrija varētu uzsākt ārstēšanos Spānijā.

“Vakardienu ar Odriju pavadījām uz pozitīvas nots, veicām izmeklējumus un tikāmies ar ārstu. Ārsts konstatēja ūdeni plaušās un rekomendēja hospitalizāciju, lai var ielikt drenāžu plaušās un uztaisīt kompjūtertomogrāfiju galvai. Mēs bijām “uz viļņa”. Ārsts teica, ka varēs jau trešajā dienā uzsākt ārstēšanu…, bet, guļot uzņemšanas nodaļā, Odrijai sākās pēkšņa lēkme… Reanimācija un viss ātri beidzās. Odrija aizgāja no šīs dzīves. Gribam pateikt lielu paldies cilvēkiem, kuri ziedoja un deva iespēju vismaz mums tikt līdz klīnikai. Pēdējo dienu Odrija pavadīja smaidīga un cerību pilna,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Ilona Buka.

Viņa ir pateicīga līdzcilvēkiem, kuri bija gatavi palīdzēt Odrijas ārstēšanai. Šobrīd saziedotā nauda ārstēšanai atrodas Odrijas privātajā bankas kontā, tādēļ ģimene informē, ka kādu brīdi nevarēs piekļūt šai summai, taču kad nokārtos nepieciešamās formalitātes, saziedotos līdzekļus nodos kādam labdarības fondam, līdzīgu mērķu realizēšanai. Savukārt cilvēki, kuri vēlas atgūt savu ziedoto naudu, aicināti privāti sazināties ar Ilonu Buku.

Odrija Buka ārstējas jau no 2011.gada, toreiz viņai bija 17.gadu. Bet liktenis lēma savādāk. Kādā rudens dienā Vienības gatves bērnu slimnīcā ģimene saņēma diagnozi, – neiroblastoma.

Lasi vēl