Muižnieks: Latvija nevar atļauties būt nesolidāra bēgļu uzņemšanas jautājumā

Pašlaik Eiropas Savienībā (ES) ļoti aktuālajā bēgļu jautājumā Latvija nevar atļauties būt nesolidāra ar pārējām Eiropas valstīm, intervijā raidījumam 900 sekundes pauda Eiropas Padomes cilvēktiesību komisārs Nils Muižnieks.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • lisa

  lisa

  Es nesaprotu kapec butu jauznem begli musu valsti.ko valsts viri galigi griste aizgajusi doma tikai ka pasi vairak naudu dabut nevis pa tautu.johaidi begliem gatavi palidzet bet pasiem latviesiem neka.ceru ka tomer begli netiks uznemti un saks vienreiz valsts viri domat par latvijas tautu pa lielakam algam un vairak nodrosinatu ar darbiem nevis visu iztirgot citam valstim.ja tas viss butu tad domaju ka latviesi atgriestos majas jo tomer grib dzivot sava valsti.
 • Jūda

  Jūda

  Redz vēl viens manā kompānijā par cik Tu Nil pārdevi dvēseli un par cik savu tautu?
  Ellē drīz jau tiksimies!
 • Rainis no Lugano

  Rainis no Lugano

  Par bēgļiem. Vai vispār tie ir bēgļi? II Pasaules kara beigās no Latvijas bēgļu gaitās devās cilvēki, kuri bēga no iebrucējiem Latvijā. Lībijā un citur taču bija pilsoņu karš. Tā gaitā tika atvērti cietumi un VISI tika atbrīvoti. Arī milzīgs skaits kriminālnoziedznieku. Kuri , protams nevēlas atgriezties cietumā. Citi kriminālnoziedznieki organizē viņu nelegālu ieceļošanu Eiropā. Kurā brīdī viņiem tiek piešķirts bēgļu statuss? Kas to dara? Tie ir nelegāli robežpārkāpēji. Mallta , Itālija u.c. valstis nespēj pasargāt savas robežas no robežpārkāpējiem. Visos iepriekšējos gadsimtos - arī 20.gs.robežpārkāpēji bija un palika robežpārkāpēji un kā pret tādiem visas valstis izturējās saskaņā ar starptautisko robežu likumdošanu (Ženēvas konvencija?).Patreizējā "bēgļu" invāzija vairāk atgādina Eiropas ieņemšanu. Runai nevajadzētu būt tikai par mūsu iespējām viņus uzsūkt vai neuzsūkt. Tai būtu jābūt par to, kā likvidēt kriminālo cilvēku kontrabandas biznesu uz Eiropas dienvidu robežām. Pretējā gadījumā Eiropa ar savām vērtībām "kritīs", jo invāzija nebeigsies līdz Eiropas krišanas brīdim. Skaidri un gaiši un nevajag liekuļot, humāni spriedelējot par it kā masu bēgļiem. Iebraukušo vidū var būt bēgļi, taču pārējai masai gan būtu jābrauc atpakaļ uz izcelsmes valsti.
  Es esmu pret Kriminālnoziedzniekiem, bet Jūs Valdībā? Pietiks Melot Vienreiz Tautai! Es jau nāku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!