Mēs saņemam nepārprotamus signālus, ka mūsu prezidents atlabst, saka Brigmanis

3 komentāri

“Mēs saņemam nepārprotamus signālus, ka mūsu prezidents atlabst. Esmu arī pats ar viņu telefonsarunā runājis un jutis viņa balsī mundrumu un tādu enerģijas sparu,” pauda ZZS politiķis Augusts Brigmanis, norādot, ka runas par to, ka varētu vērtēt, vai nepieciešams jauns regulējums gadījumos, kad Valsts prezidents nespēj pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus, raksturojot kā “maigi sakot, nekorektas”.

Pretrunīgu reakciju izraisījis lēmums tieši šobrīd sākt vērtēt, vai nepieciešams jauns regulējums gadījumos, kad Valsts prezidents nespēj pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus. Par to trešdien, 17. februārī, sākusi spriest Saeimas Nacionālās drošības komisija. Tās vadītāja Solvita Āboltiņa plašākus komentārus nesniedza, vien norādīja, ka diskusijas vēl tiks turpinātas. Tikmēr Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis uzskata, ka Āboltiņas vadītā komisija rīkojas nekorekti un neētiski, jo par iespējamām izmaiņām tiek lemts laikā, kad Valsts prezidents Raimonds Vējonis arvien vairāk atlabst pēc sirds operācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brigmanis uzskata, ka var runāt par jauna regulējuma nepieciešamību tādās situācijās, kad prezidents ilgstoši nespēj pilnvērtīgi veikt savus pienākumus. Tomēr, viņaprāt, par to būtu jālemj tad, kad Raimonds Vējonis būs atgriezies darbā, kā arī konsultējoties arī ar bijušajiem prezidentiem.

Video

TOP komentāri

 • Seniors
  +3 +3 0

  Seniors

  Aboltina , galigi zaudejusi pratu ! Tik nekaunigu cilveku , un vel , deputatu , neesmu redzejis un dzirdejis .Ja tagad , "" Vienotiba "" neizslegs Aboltinu , no partijas un pielaus , kad vina turpina darbu Saeima , tad "" Vienotibas "" reitings nokritisies , lidz minusiem . Ar to pasu , butu ari janomaina "" Vienotibas "" ministri , sakot ar , Sadurski !!!
 • joma
  +1 +1 0

  joma

  kauns Vienotibai! Aboltinai šī īpašība nepiemīt,tāpēc jācer,katauta attapsies un neļaus aizskart tai .......prezidentu!
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Korektums un Āboliņa ir nesavienojami jēdzieni, tas nu ir skaidrs, domāju gan, ka tajā partijā ir arī pieklājīgi cilvēki, bet laikam nekā.Varbūt tā sabaidīti, ka nespēj muti atvērt.Skumji.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl