3 komentāri

Mēs pavisam aizmirstam, ka šie cilvēki bēg no krīzes, nāves un kara, no tā, ka viņu mājas un pasaule ir izpostīta. Mums ir jāpadomā par to, ka kļūstam par ļoti egoistisku nāciju, kas neatceras, ka arī latvieši kādreiz bija bēgļi,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina kulturologs Deniss Hanovs.

Latvija Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministru sanāksmē vakar vakarā nosaukusi konkrētu skaitli bēgļu skaita uzņemšanā – 250. Vakarnakt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sarunā ar LNT rīta raidījumu 900 Sekundes informēja, – Eiropas direktīva paredz, ka šie potenciālie bēgļi drīkstēs aicināt uzņemošajā valstī tikai sievu un bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kozlovskis sacīja, ka jāņem vērā fakts, ka Ukrainā situācija var saasināties un bēgļi no šīs valsts var ierasties arī Baltijas valstīs, tāpēc tām var nākties lūgt citu valstu palīdzību. Šā fakta dēļ esot vien Latvijai jāpārtrauc politiskie ķīviņi par bēgļu uzņemšanu.

TOP komentāri

 • vija
  0 0 0

  vija

  Pirmkārt , musulmaņiem var būt likumīgas 4 sievas un ja nu katrai pa 4 bērni , otrkārt Deniss Hanovs , ja kļūdos -lūdzu piedošanu , bet spriežot pēc vārda un uzvārda , diezin vai šim cilvēkam gribas izprast latviešu tautas gājumu un traģēdijas .
 • seniore
  0 0 0

  seniore

  Apbrīnojami !Cik īsa ir atmiņa politiķiem,aizmirsuši,ka 70-tajos gados,veda Latvijā ar vilcienu sastāviem no Krievijas it kā darba speciālistus,bet sabrauca viņu ģimenes,brāļu un māsu ģimenes ,intensīvi cēla jaunās daudzdzīvokļu mājas,visiem tika piešķirti dzīvokļi,bet latvieši daudzi gaidīja,gaidīja un tā arī jaunajās mājās nesagaidīja,ja jau nevar atcerēties,tad pierakstiet,rezultātus mēs visi REDZAM !!!
 • Ainārs Anri Grambergs
  0 0 0

  Ainārs Anri Grambergs

  Neviens neaizmirst, ka daudziem latviešiem nācās doties bēgļu gaitās. Tikai latvieši devās projām no Dzimtenes bailēs no OKUPĀCIJAS režīmu represijām, nevis paši sagrāva savu valsti sakot nemierus un pilsoņu karu! Un tā ir milzu starpība! Neviena no valstīm, no kurām plūst bēgļu straumes, nav zem svešu valstu okupācijas režīmiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl