Medijs: Obamas bezdarbība “aicina” Putinu uz tālāku agresiju

Komentāri
Medijs: Obamas bezdarbība “aicina” Putinu uz tālāku agresiju
Foto: AFP/LETA

ASV atteikšanās piegādāt Ukrainai ieročus pat pēc tam, kad otrā Minskas vienošanās atnesusi tikai sakāvi Debaļcevē un nostādījusi Kijevu uz kraha robežas, liek uzdot jautājumu, vai prezidents Baraks Obama tiešām atbalsta Ukrainu, redakcijas slejā raksta avīze The Washington Post.

Kopumā laikraksts Rietumu nostāju Ukrainas krīzē raksturo kā “uzaicinājumu” Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam uz tālāku agresiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda avīze, ASV politikas sekas var būt tikai plašs konflikts starp ASV un Krieviju.

“Kad Ukrainas prezidents, Francijas un Vācijas līderu piespiests, parakstīja vienošanos par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, viņš cerēja, ka iegūs dažus mēnešus miera reformu veikšanai un aizsardzības spēju nostiprināšanai. Taču notika ne tā: Krievijas spēki devās uzbrukumā tūlīt pēc sarunu beigām un sagrāba svarīgo Debaļceves pilsētu,” raksta laikraksts.

“The Washington Post” norāda, ka Vašingtona nekādi nav reaģējusi uz vienošanās pārkāpumu no Krievijas ielikteņu puses un ar prieku izmanto tikai uz papīra eksistējošo ugunspārtraukšanas režīmu kā ieganstu Ukrainai apsolīto ieroču nepiegādāšanai.

Galarezultātā šāda uzvedība spēlē par labu Putinam un dod viņam iespēju turpināt uzbrukumu, kuru var apturēt tikai spēks, bet nekādā veidā “nomierināšana”, raksta avīze.

“Aizturot militāro palīdzību Ukrainai un atsakoties sodīt par uzbrukumu Debaļcevei, Obama riskē pieļaut valdības iznīcināšanu Kijevā, kuru, pēc viņa vārdiem, viņš atbalsta, un atver durvis lielam konfliktam ar Krieviju,” raksta The Washington Post.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl