Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv savākti vairāk nekā 10 000 parakstu par marihuānas dekriminalizāciju. Nepieciešamais atbalsts vākts vairāk nekā trīs gadus un tas nozīmē, ka šo priekšlikumu var iesniegt skatīšanai Saeimā. 

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Valters Krauze

  Valters Krauze

  Nav komentāru.. Varbūt pietiks ražot propogandu mūsu ziņās? Intervēti tiek 40 cilvēki un parādīti 4 kuri ir pret.. Tieši kā rakstīts propogandas pamatprincipos.. Omīte, vīrieties , jaunietis, un krievs.. Tas tā lai katra vecuma un arī tautības grupa asociētos ar savu.. Un tas idiots kurš teica ka viņs labāk iedzer šņabi.. Nu jūs paši varbūt pameklējie internetā vai kaut bibliotēkā un parādiet man vienu gadījumu pasaules vēsture, kur kāds cilvēks ir saindējies pārdozējis vai nomiris no marihuānas.. Turpretīm no alkohola man pat zināmi cilvēki ir saindējušies tā pamatīgi.. Pats arī esmu sadzēries tik daudz ka vemju un tad neatceros otrā rītā neko.. No zālītes pat tās "stiprās" neviens nekad nav vēmis..

  Un par to ko teica narkoloģe.. Cilvēki mīļie varbūt arī tā ir ka daudzi sāk ar zālīti un beidz ar heroīnu.. bet kā jūs domājat ja marihuana būs dekriminilizēta un es pats to mājas audzēšu.. es tādu dīleri nekad nesatikšu un man nekad neviens pat nepiedāvās ķīmiskās narkotikas.. Nerunājot par to, ka vairums cilvēku stiprās narkotikas izmēģina alkohola reibumā piemēram kokaīnu un exctasy, jo viņi paliek vieglpārtīgi.. Nerunājot par kautiņiem alkohola reibumā un visādām slepkavībām, laupīšanām un dedzināšanām, kur 70% apakša ir alkohols.. Neviens zālītes iespaidā nepaliek agresīvs drīzāk mierīgāks un atslābinās, paskatās kādu filmu un uzēd tad aiziet gulēt nevis izsit stiklu sadur kādu un dabu no menta pa purnu un guļ sutkā tad nakamajā rīta vēl paģiras..

  Dažreiz tiešām riebjas mūsu valsts.. neviens negrib atvērt acis un tikai dzīvo savā nabadzībā un dzer savu šnabi un indējies..
 • Patiesība kož acīs, ka nav ko teikt

  Patiesība kož acīs, ka nav ko teikt

  JŪS NARKOMĀNI BŪTU LABĀK ALKOHOLU AIZLIEGUŠI cik cilvēki tik NOGALINĀTI alkohola iespaidā un cik TĀ IESPAIDĀ MIRST, VAIRĀKI MILJONI GADĀ, bet no ZĀLES ir - 0. Un kā zāle varbūt aizliegta? Un kā alkohols un cigaretes vispār varbūt legālas??? Paskaidrojat šo man! Latvijā cik no cigaretēm un alkohola mirst, daudz vairāk kā no spaisa... JŪS KAS MAN SAKAT INFORMĀCIJU. KO PAŠI NEZINAT ESAT SLIKTO EMOCIJU NARKOMĀNI !!!!
 • Line

  Line

  Jūs nopietni ? Intervējāt 3 cilvēkus un visi bija pret? Vai drīzāk intervējāt 20, no kuriem tikai 3 bija pret un parādat 3 cilvēkus, Visa tauta nav diemžēl tik debīla, kā Jūs. Nosauciet, kaut vienu atgadijumu, kur cilvēks pēc MARIHUĀNAS pamēģināšanas ir nonācis slimnīca ! Garīgi slimi jūs esat!
 • Line

  Line

  Diezgan aprobežoti cilvēki, ar ļoti vajām zināšanām attiecīgajā jomā! Dekriminalizācijai nav nekāds sakars ar narkomānu populizāciju. Pirkt un pārdot būs tāpat nelegāli, izaudzēt nav tik viegli! Un katrā gadijumā nav tā ka 80% sāk marihuānu un beidz ar heroinu! To saka maziem bērniem, lai nesāktu neko! Vairums, kas lieto stiprās narkotikas, parasti arī sāk ar tām!
  Valstis kurās ir dekriminalizēta un legalizēt marihuana:
  dekrminalizācija nepalielinās smēķētāju skaitu, pārdot un pirkt tā pat būs nelegāli!
  Valstis kurās dekriminalizēta un legāla marihuana :
  1. Argentina
  2. Australia
  3. Austria
  4. Belgium
  5. Cambodia
  6. Canada
  7. Colombia
  8. Costa Rica
  9. Croatia
  10. Cyprus
  11. Czech Republic
  12. Ecuador
  13. Estonia
  14. Germany
  15. India
  16. Italy
  17. Jamaica
  18. Mexico
  19. Nepal
  20. Netherlands -LEGAL
  21. North Korea –LEGAL
  22. Pakistan
  23. Peru
  24. Portugal
  25. Russia
  26. Spain
  27. Switzerland
  28. United States
  29. Ukraine
  30. Uruguay-LEGAL
  31. U.S. Virgin Islands
  32. FRANCE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!