2 komentāri

Latvijai, iespējams, būs jāuzņem vairāk nekā divi tūkstoši bēgļu plānoto 250 vietā. Vai mūsu valsts tam piekritīs? 12. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece norāda, ka viņa pret šo cilvēku uzņemšanu attiecas ļoti piesardzīgi un migrācijas problēma būtu jārisina jau saknē.

Mūrniece norāda, ka viņas attieksme pret bēgļu uzņemšanu ir “ļoti rezervēta”, un viņa priecātos, ja valdība būtu atklātāk stāstījusi par lēmumiem, kas pieņemti Eiropā. Nacionālā apvienība gatavo likumprojektu, kas nosaka, ka Saeima ir tā, kas lemj par bēgļu uzņemšanu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūrniece vērš uzmanību uz definīciju par to, kas tad ir bēgļi – tie ir cilvēki, kuru dzīvībai draud briesmas viņu mājvietās un ir jāsaredz atšķirība starp bēgļiem un imigrantiem. Viņai radies priekšstats, ka Eiropas Komisija ir mazāk domājusi par to, kā risināt bēgļu migrācijas cēloņus, un pievērsusi uzmanību tikai tam, kā dot patvērumu un sadalīt tos pa citām valstīm.

Intervija ar Ināru Mūrnieci:

TOP komentāri

 • Arturs Budahs
  +1 +1 0

  Arturs Budahs

  Sieviete bez mugurkaula. Pusi no intervijas noskatījos (palika skumji un izslēdzu) un tā arī nedzirdēju nevienu viedokli, tikai runāšanu par neko. Mēs virzām, ka Saeimai jālemj, utt. Bet ko tad viņi lems, ja viņa pat nevar šeit pateikt savu pozīciju. Ir jādomā par sakni - nu tad domā, kur ir kādi ieteikumi? Nu kaut vienu reālu nevis vispārinātu būtu pateikusi, tad jau būtu labi!
 • Normunds Vīrs
  0 0 0

  Normunds Vīrs

  Visai Pasaules sabiedrībai jāpieprasa starptautiska izmeklēšana pa kādiem kanāliem, ar kādām finansēm, kādās valstīs tiek ražoti un piegādāti ieroči un gatavoti militārie eksperti. Ja aizraksimies līdz tiem tankos, lidmašīnās, kuģos,bumbās ieguldošo ļaužu kontiem, tad sapratīsim, kas ir tie cilvēki un spēki, kas patstāvīgi destabilizē situācijas dažādās Pasaules valstīs un pelna miljardus. Tie ir īstenie masu slepkavas, nevis tie naivie, nelaimīgie cilvēki, kas tiek ierauti" pilsoņu karos" Pilsoņiem Latvijā nesanāktu vienam "mūsdienīgam" tankam izmantojot pat tādu slavenu organizāciju kā "Ziedot LV" Vjetnama-(PSRS- ASV)Afganistāna-(PSRS-ASV-NATO)Dienvidslāvija,Irāka,Lībija, Sīrija,Ēģipte,Ukraina. Visās šais valstīs mēs redzam kā skaldi un valdi princips sašķeļ tautas un noved tās līdz asinspirtij un kara šausmām. Katram skaļākam politiskam noziegumam meklē ne tikai tā izpildītājus, bet arī pasūtītājus. Karu gadījumā šie masveida cilvēku slepkavas slēpjas aiz valstīm, aiz tautām, aiz vārda KARŠ. Karš nav parādība, bet iepriekš rūpīgi plānots un milzīgiem finansu resursiem sponsorēts noziegums, kuru izmeklēt traucē tādi mistiski nemūsdienīgi termini kā " Valsts noslēpums" Patiesībā aiz šī noslēpuma stāv konkrēta noziedznieku grupiņa, kas šādu dārgu pasākumu var atļauties tikai , ja viņi drukā naudu, nozog to no savas tautas, aizņemās no tiem , kas drukā naudu. Latvijas gadījumā tas var būt tikai apzogot tautu, vai aizņemoties no tiem, kas drukā naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl