Komentāri
Man būtu interesējis zināt, par kuru kandidātu kurš balsoja, pauž Vīķe-Freiberga
FOTO: LETA

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga apsveic jaunievēlēto Valsts prezidentu un novēl viņam veiksmi. ”Tā Saeimas deputāti ir nobalsojuši, un es kā pilsone akceptēju Saeimas lēmumu,” tā LNT ziņām pirms brīža atzina eksprezidente.

Par Raimonda Vējoņa ievēlēšanu bijusī Valsts pirmā amatpersona gan izteicās diplomātiski, sakot, ka savas emocijas viņa paturēs pie sevis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Viņš mūs visus pārstāvēs gan mūsu, gan pasaules priekšā, un tā ir mūsu deputātu izvēle. Vienīgais, ko es šajā brīdī kā emocijas izjūtu ir tas, ka žēl, ka balsojums nebija atklāts, es domāju, tas būtu bijis pilsoņiem visai interesanti, un katrā gadījumā man personīgi būtu interesējis zināt, par kuru kandidātu kurš balsoja.

Vaira Vīķe-Freiberga norādīja, ka, ņemot vērā starptautisko situāciju, jaunievēlētajam prezidentam starptautiskajā arēnā būs aktīvi jāpārstāv Latvijas intereses. Tāpat arī nedrīkstot aizmirst norises valsts iekšpolitikā, kas ir tikpat svarīgi kā notikumi pasaulē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl