Ļoti reāli, ka Āboltiņa netiks nominēta premjerministra amatam, uzskata Straujuma

Komentāri

Runājot par Ministru prezidenta kandidātiem, demisionējusī premjerministre Laimdota Straujuma šorīt LNT raidījumā 900 sekundes pauda viedokli, ka Vienotības līdere Solvita Āboltiņa, visticamāk, netiks nominēta premjera amatam. 

Valdības vadītāja meklēšanai klāt ķeras Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš šodien iecerējis tikties ar iespējamiem Ministru prezidenta amata kandidātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neoficiāli izskan dažādas versijas – gan tāda, ka prezidents varētu nominēt premjera amatam pašreizējo finanšu ministru Jāni Reiru no Vienotības.

Par viņa kandidatūru kritiski izteikusies daļa ekspertu un arī nozares pārstāvju, sakot, ka Reirs nespēs būt labāks par Laimdotu Straujumu un pret viņu ir arī daļa uzņēmēju.

Oficiāli Vienotība neatsakās no idejas par Solvitas Āboltiņas virzīšanu valdības vadītājas amatā, lai gan oficiāli partija to nav darījusi. Izskanējušas arī versijas, ka premjera kandidāts būs jāmeklē no Zaļo un zemnieku savienības.

Šim politiskajam spēkam ir vairākas personas, kuras varētu virzīt – Māris Kučinskis, Uldis Augulis, Jānis Dūklavs, bet arī par šīm kandidatūrām nav vienotības pašā ZZS.

Lasi vēl