1 komentārs

Bēgļu iepludināšana Eiropā līdzinās cigarešu kontrabandai, taču Ventspils ir gatava uzņemt patvēruma meklētājus no Vācijas un Zviedrijas, kuri paši mūk no bēgļiem. Šādu nostāju savā iknedēļas preses konferencē paudis Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Lembergs bēgļu ienākšanu Eiropā dēvē par biznesu un salīdzina to ar kontrabandas cigarešu vai degvielas ievešanu. Viņš vērš uzmanību uz pašmāju politiķu retoriku, kad patvēruma meklētāju uzņemšanu sākumā atbalstījuši, bet pēkšņi “apmetuši kažokus” uz otru pusi. Kaut arī pašvaldība nevar aizliegt tajā uzturēties kādām, kas saņēmis šādas tiesības suverēnas valsts teritorijā, Ventspils mērs dotu priekšroku konkrētām nācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs esam gatavi uzņemt bēgļus Ventspilī no Zviedrijas, kuri bēgs no bēgļiem, no Vācijas, kuri bēgs no bēgļiem. Mēs esam gatavi [uzņemt] vāciešus ar ciltsrakstiem. Vēlami ir “foni”, kuri mums te bijuši gadu simteņiem – laipni lūdzu! Ar bērniem un visu. Vācu skolas finansēsim,” ironiski sola Lembergs.

Foto: bēgļi dāvina ziedus sievietēm Ķelnē

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl