Komentāri

Vladimirs Putins un viņa līdzgaitnieki saprot tikai spēka valodu, tādēļ jābeidz risināt sarunas ar bandītiem un noziedzniekiem, kā arī jāpalīdz Ukrainai militāri, šādu viedokli TV3 Ziņām pauda aptaujātie politikas eksperti.

”Krievijas un Ukrainas līderu abpusējās sarunas, kurās ieinteresēts ir Krievijas prezidents, ir tikai piesegs Vladimira Putina politikai,” TV3 Ziņām pauda Austrumeiropas politikas pētījumu centra vadītājs Andis Kudors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA


Austrumeiropas politikas eksperts Andis Kudors:

Pareizais risinājums ir spēka risinājums Ukrainas iekšienē. Ir jānoslēdz robeža ar Krieviju, un jāatbruņo separātisti. Par ko runāt ar bandītiem un noziedzniekiem?

Tikmēr ārpolitikas eksperts Atis Lejiņš pauda pārliecību, ka tagad Krievija vairs nevarēs izlikties, ka tā nav iejaukusies Ukrainas un ”separātistu” konfliktā.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ārpolitikas eksperts Atis Lejiņš:
Rietumiem ir arvien grūtāk tēlot, ka viņi tic V. Putina teiktajam, tādēļ rietumvalstīm būs jāsper kādi soļi un jāpalīdz Ukrainai arī militārā veidā.

“Vai tad tiešām Ārlietu padomē [Eiropas Savienības – red.] nerunās arī par ieroču piegādi? Uzreiz varbūt nevar pieņemt lēmumu, taču es neredzu citu izeju,” pauda A. Lejiņš.

Tikmēr žurnālists Māris Zanders, komentējot prokremliski noskaņoto organizāciju Latvijā darbību, pauda viedokli – piemēram, Latvijas Krievu savienības taktika ir ”dažādās auditorijās runāt dažādas lietas” un notiekošo savienība var izmantot arī sev par labu.

Ukrainas austrumos Doņeckas apgabala Novoazovskas pilsētu ieņēmis Krievijas karaspēks, trešdien vakarā Ukrainas Piektā kanāla ēterā paziņoja Ukrainas armijas bataljona “Dņepra-1” 5.īpašās rotas “Doņecka” komandieris Volodimirs Šilovs. Tikmēr Vācijas kanclere Angela Merkele prasījusi Krievijai paskaidrojumus par notiekošo.

Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis ceteurtdien, 28. augustā, izplatījis paziņojumu, ka Krievija šādā veidā ir demonstrējusi savu patieso seju.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko izplatījis paziņojumu, ka karadarbības un ārkārtas situācijas dēļ atcels savu vizīti Turcijā, kur viņš plānoja tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. ”Faktiski ir notikusi Krievijas militāro spēju ievešana Ukrainā,” viņš norādīja. ”Šodien Ukrainas prezidenta vieta ir Kijevā,” pavēstīja P. Porošenko.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka valdības pasūtītā pētījumā par Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju noskaņojumu atklājies, ka situācija valstī nemaz nav tik dramatiska, kā varētu šķist, turklāt iezīmējušās vairākas pozitīvas tendences. Atklājās, ka 64% cittautiešu jūtas Latvijā kā mājās un valstij piederīgi, kā arī ir patriotiski noskaņoti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl