Latvijai jābūt bargākai pret bēgļiem, kuri izdarījuši noziegumus, uzskata opozīcija

1 komentārs
Latvijai jābūt bargākai pret bēgļiem, kuri izdarījuši noziegumus, uzskata opozīcija
FOTO: LETA

Latvijai jābūt bargākai pret patvēruma meklētājiem un bēgļiem, kuri izdarījuši noziegumus, un viņi jāizraida no valsts, tā uzskata Saeimas opozīcija. Šodien par priekšlikumu diskutēs Saeimas Cilvēktiesību komisija.

Patlaban likums atļauj izraidīt patvēruma meklētāju, bēgli vai personu ar alternatīvos statusu, ja viņš rada draudus valsts drošībai vai atzīts par vainīgu sevišķi smagā noziegumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ierosinājums, ko iesniegusi Latvijas reģionu apvienība, paredz izraidīšanu piemērot par jebkādiem noziegumiem un krimināli sodāmiem pārkāpumiem.

Saskaņā ar ieceri tiktu ieviesti arī stingrāki noteikumi patvēruma meklētāju uzņemšanai.

Ārlietu ministrija norādījusi, ka šāds priekšlikums ir nesamērīgs un varētu būt pretrunā Latvijas starptautiskajām saistībām. Uz to norādījusi arī Tieslietu ministrija, kura gan atbalsta ieceres iesniedzēju mērķi.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Savi pilsoni noziedznieki jāliek cietumā un jāuztur no mūsu nodokliem, neko darīt, bet ienācēji-uz savam mājām, un tas attiecas gan no dienvidiem ienākušajiem, gan no austrumiem,gan rietumiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl