1 komentārs

Pusi no darba kā Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts Latvija ir paveikusi. Savu vērtējumu trīs mēnešos paveiktajam šodien sniedza ārlietu ministrs, kurš apgalvo, – nav piedzīvota neviena izgāšanās ne politiskā, ne ierēdniecības līmenī. Tiesa, būtiskākais notikums vēl tikai gaidāms – maijā notiks Austrumu partnerības samits, kas diemžēl noritēs Ukrainas kara zīmē.

Atskaitoties par trīs mēnešos paveikto, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir gandarīts. Darbs bijis produktīvs, piemēram, ievērojams panākums ir lēmums izveidot Eiropas Enerģētikas savienību, kas varētu sniegt alternatīvu Krievijas gāzes adatai.

Uzteicama esot arī organizatoriskā puse – ministrs par mūsu prezidēšanu nav dzirdējis nevienu sūdzību.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Varu teikt droši, ar pilnu atbildības sajūtu, ka mums nav bijusi neviena izgāšanās. Taisni otrādāk, dzirdu labus vārdus par to, cik profesionāli strādā pārstāvniecība Briselē un mūsu ministri.

Ministra labajam vērtējumam kopumā piekrīt arī eksperti. Tiesa, mūsu pašu intereses brīžiem netiek pienācīgi aizstāvētas, jo reizumis sanāksmēs netiekam pietiekami augstu pārstāvēti.

Šis politiķiem un ierēdniecībai svarīgais notikums uz Latvijas ierindas iedzīvotājiem gan nav atstājis lielāku iespaidu, kā ikdienā pamanītas sīkas sadzīves neērtības.

Atlikušajos mēnešos būtiskākais notikums būs Austrumu partnerības samits. Prognozējams, ka tas paies Ukrainas kara zīmē, taču svarīgs uzdevums būs veicināt arī Gruzijas un Moldovas integrāciju ES.

TOP komentāri

 • un
  0 0 0

  un

  ko nozīmē -veiksmīgi?
  vai to, ka veiksmīgi ir noklusēts un noslēpts, ka šī valsts nedomā par invalīdiem - cilvēku tiesības netiek respektētas visos līmeņos, sākot ar pilnīgi nesakārtotu un invalīdiem nepielāgotu vidi, kas ļautu apmierināt viņu pašas elementārākās vajadzības un tiesības?
  vai to, ka skolotāji joprojām saņem 420 eiro par vienu darba slodzi pirms nodokļu nomaksas???
  un tā varētu turpināt. maz tā Eiropa zina, kā cilvēki Latvijā dzīvo - no rokas mutē un stresā.
  vai par nesakārtoto veselības sistēmu, kura nodrošina situāciju - ja neesi bagāts, tad mirsti nost, jo nevari atļauties dārgos izmeklējumus mazo algu dēļ.

  kauns par šādiem Rinkeviča vārdiem. Latvijas valdība, diemžēl, NEZINA, kā dzīvo un iztiek cilvēki, kas novesti līdz nabadzībai paši pret savu gribu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl