Lapu grābšana nepārmācīs Liepājas pedofilus, uzskata tiesībsargs

3 komentāri

Liepājas tiesas piespriestais sods diviem pedofiliem, kas seksuāli izmantojuši mazgadīgu meitenīti, ir pilnīgi “garām”, intervijā 900 Sekundēm apliecina tiesībsargs Juris Jansons.

Viņš norāda, ka preventīvie pasākumi attiecībā pret dzimumnoziegumiem, kas izdarīti pret bērniem, ir cietuši neveiksmi. “Šaubos, ka lapu grābšana var mainīt divu perversu tipu, divu pedofilu attieksmi pret nodarījumu,” norāda Jansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Jansona domām, Liepājas tiesas piespriestais sods ir pilnīgi “garām” un noteikti nepalīdzēs resocializēt minētos vīriešus. Esošais precedents var būt kā signāls citiem par to, ka par tādu “nelielu pedofiliju” jau sods nebūs liels. Šajā gadījumā viņiem būtu bijis jāiziet kāda no probācijas dienesta programmām.

Latvijā nav efektīvas un ātras terapijas, kas varētu novērsts visas psiholoģiskās sekas, kādas bērniem izraisījusi seksuāla vardarbība.

Skaties video!

TOP komentāri

 • rrr
  +5 +5 0

  rrr

  Ineresanti,cik samaksāts juristiem,kas izskatījuši šo lietu.Un otrs,kā šie juristi var strādāt šādā ptrofesijā,kapēc viņi tur vel atrodas pēc tik nenormāla sprieduma???
 • nomalis
  0 0 0

  nomalis

  Jau sen ir apgāzts kādreizējais pieņēmums, ka cilvēks nāk pasaulē kā balta lapa un tikai apkārtējie un pasaule radīs tā raksturu. Varbūt, ka arī pedofīlija ir iedzimta. Tad tiešām "lapu grābšana" šos cilvēkus nemainīs.
 • janka..
  0 0 0

  janka..

  Tiesībsarga popularitāte ir tik zema, ka viņš to cenšas pacelt ar tik lētu paņēmienu?! "es domāju, ka diez vai tas izmainīs"- vai tā runā jurists?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl