Komentāri
Baltija ir mūsdienu Rietumberlīne, norāda vācu laikraksts
Foto: LETA

Baltijas valstis ir mūsdienu Rietumberlīne, raksta vācu laikraksts Die Welt, rosinot izveidot vācu un poļu kaujas brigādi Kremļa agresijas apturēšanai.

Laikraksts prognozē, ka Krimas aneksija un Rietumu vājā reakcija tikai vairos Krievijas prezidenta Vladimira Putina apetīti, salīdzinot Rietumu sabiedrības pienākumu nosargāt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas brīvību ar Rietumberlīnes situāciju Aukstā kara laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Austrumvācijā dislocētie 500 000 padomju kareivju varēja Berlīnē izvietot 10 000 amerikāņu, britu un franču karavīrus sakaut divās dienās. Tomēr viņi nosargāja Rietumberlīnes brīvību, jo Maskavai bija skaidrs, ka Vašingtona rīkosies, ja kāds amerikāņu karavīrs kritīs no krievu lodes,” raksta laikraksts.

“Vai tagad atkal tā nevarētu būt? Vai Igaunija, Latvija un Lietuva nevarētu būt mūsdienu Rietumberlīne? Baltijas valstis uz to cer,” raksta avīzes komentētājs, norādot, ka Baltijas valstu tiekšanās uz trīs NATO bataljonu izvietošanu – pa vienam katrā valstī – “būtiski uzlabotu Baltijas valstu drošību un parādītu kungiem Kremlī, ka Rietumi nopietni uztver alianses locekļu aizsardzību”.

Die Welt rosina arī Vācijai uzņemties iniciatīvu un izveidot kopīgu vācu un poļu brigādi, kas atrastos Polijā. Šiem spēkiem varētu pievienoties arī citu NATO dalībvalstu karavīri, lai atturētu Putinu no tālākiem kaimiņvalstu zemes sagrābšanas mēģinājumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl