Komentāri

Lai izvairītos no agresijas, Latvijai ir jāsniedz Krievijai pareizie signāli – pareiza politiskā stāja, ka nevaram pieļaut pat hipotētiski 1939. gada notikumu atkārtošanos, sacīja Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Krievijas politika ir tiek veidota, vadoties pēc principa – ja es kaut ko varu iegūt ar spēku, tad to iegūšu. Tādēļ Krievijai ir jāturpina radīt pārliecība, ka šī valsts nevar iegūt visu tikai ar spēku, sacīja A. Pabriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Jau ziņojām, ka bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens paziņojis, – Krievija varētu sarīkot hibrīdkaru Baltijas valstīs, lai pārbaudītu NATO savstarpējās aizsardzības vienošanos. ”Šis nav stāsts par Ukrainu. Putins vēlas atjaunot Krieviju kā lielvaru tās agrākajās robežās,” sacījis Rasmusens.

”Ir liela iespēja, ka viņš iejauksies Baltijā, lai pārbaudītu NATO līguma 5. pantu,” paziņoja Rasmusens. NATO 5. pants paredz kopīgu organizācijas dalībvalstu atbildi, ja kādai no dalībvalstīm tiek uzbrukts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl