Krūmiņa: Veselības aprūpē valda bardaks

11 komentāri

Veselības aprūpē nav sistēmas un valda bardaks, tāpēc ir grūti izvērtēt, vai līdz šim valsts piešķirtā nauda veselības aprūpei tiek tērēta efektīvi, raidījumā 900 sekundes atzina Valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

”Visu laiku tiek runāts, ka veselības aprūpes pakalpojumi tiek apmaksāti pēc tarifiem. Tad, kad mēs veicām revīziju par to, kā aprēķināti šajā tarifā ietilpstošie elementi – alga, medicīnas preces utt. – Veselības ministrija nespēja sniegt atbildi, kā šis katrs konkrētais elements tiek aprēķināts. Tad arī ir šī situācija – it kā tiek maksāts pēc tarifa, taču, kas šajā tarifā ietilpst, to neviens īsti nezina. Vai šis tarifs nosaka patiesās izmaksas, to arī nevar pateikt. [..] Galu galā tas diemžēl ir tāds ”bardaks”, ko varam tur ieraudzīt,” sacīja E. Krūmiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

TOP komentāri

 • Anna
  0 0 0

  Anna

  Vai nebūtu pēdējais laiks, likt atbildēt ministriem par nepadarīto,jeb galīgi aplamo darbību savas darbības laikā laikā.Tomēr ir jāapzinās,vai vari to veikt,kas uzticēts.
 • Nika
  0 0 0

  Nika

  Kālab Valsts Kontrole to ir pieļāvusi? Tik '' no visas sirds'' centīgā priekšgājēja Sudraba, tagad Jūs? Rodas jautajums: vai vajadzīga mums Valsts kontrole, jo visapkārt ir tikai viens bardaks?!
 • cece
  0 0 0

  cece

  Bardakam , atšķirībā no IZM, tika piešķiryi papildus daudzi miljoni. Kā tad tā?! Tā i lobēšana?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl