Krīgers: Lai nodrošinātu nepieciešamos līdzekļus aizsardzībai, cietīs izglītības un veselības nozare

2 komentāri

Lai panāktu 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) aizsardzībai pēc iespējas ātrāk, varētu tikt ziedotas izglītības un veselības nozares, sacīja Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs Pēteris Krīgers.

Ja tā būs, tad, visticamāk, sagaidāmi izglītības un veselības nozarē strādājošo protesti, raidījumā 900 sekundes pauda Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs. Viņš īpaši akcentēja valdības nelietderīgos tēriņus, piemēram, dārgu operu organizēšanu un citus daudz līdzekļu izmaksājušus prezidentūras pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – saistībā ar Ukrainas konfliktu Latvija plāno palielināt izdevumus aizsardzībai līdz 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) ievērojami ātrāk par iepriekš plānoto 2020. gadu. Valsts augstākās amatpersonas vienojušās, ka jaunais mērķis ir to izdarīt jau līdz 2018. gadam, apliecināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kā arī aizsardzības un ārlietu ministrs.

TOP komentāri

 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Bet, ielaižot savā zemē asinskāros agresorus, mums būs vajadzīga izglītība, zinātne - viss sagrauts, reti kurais no mums būs dzīvs /skat.DTR Ukrainā/?
 • Ome
  0 0 0

  Ome

  Tik daudz slimnīcu pa tukšo sabūvētas, miljoni izmesti... Kā to visu dabūs atpakaļ? Nedabūs, protams. Bomžus ārstējam, bet normāli pensionāri mirst, jo nav naudas ārstiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl