3 komentāri

“Ja mēs esam ļoti atklāti, tad, protams, ļoti daudzās latviešu ģimenēs neformālo tikšanos laikā tiek spriests – ko tad darīsim, ja būs karš. Tas ir tas mērķis, to viņi grib – lai mēs nebūtu droši par savu valsti, lai nepārtraukti justos apdraudēti,” tā Krievijas darbību mērķi iezīmēja (SAB) bijušais vadītājs, ministru padomnieks Jānis Kažociņš LNT raidījumā 900 sekundes.

Krievija grib Baltijas valstu iedzīvotājos radīt sajūtu, ka “mēs varam spirināties, kā vien gribam, bet beigu beigās mēs nonāksim Krievijas Federācijas interešu sfērā un atbalstīsim Krievijas Federācijas ārpolitiku,” pauda Satversmes aizsardzības biroja bijušais vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Krievijas īstenotās aktivitātes Latvijā ir daļa no hibrīdkara pirmajām fāzēm – iebiedēt Latvijas sabiedrību. Krievijas soļu mērķis ir panākt Baltijas valstu iedzīvotājos bailes un nedrošību, viņš sacīja.

“Sabiedrotie nav vienoti, mēs nevaram uzticēties NATO 5. pantam, Krievija var uzbrukt ļoti pēkšņi ar desantu, te jau nav diezgan daudz to sabiedroto, mūsu pašu bruņotie spēki ir vāji, mūsu valdība – korumpēta, mēs diskriminējam savus nepilsoņus un krievvalodīgos, un patiesībā fašisms atdzimst, kā mēs to tik spilgti redzējām 16. martā,” J. Kažociņš iezīmēja to, kādas izjūtas Krievija grib panākt Latvijas iedzīvotājos. “Protams, tās visas ir blēņas,” viņš akcentēja, piebilstot, ka Krievija grib radīt nedrošības sajūtu.

Vai Tu esi drošs, ka Latvija atkal nenonāks Krievijas interešu sfērā?

Rezultāti:
44%

Esmu pārliecināts, ka tā nenotiks

36%

Man bail, ka tā notiks

20%

Esmu pārliecināts, ka tā notiks

Skaties video!

TOP komentāri

 • j
  +1 +1 0

  j

  Krievijai jābaidās no latviešiem. Ar varu mīlestību neiegūsi . Ar naidu tikai dunci mugurā vari saņemt. Mūsu paaudze jau izauga ar naidu pret Krieviju. Nesaprotu kāpēc krievija vēlas radīt naidu pret Krieviju arī jaunajās paaudzēs. Muļķi neko vairāk nevaru teikt.
 • Renārs
 • Ex
  0 0 0

  Ex

  Tā ir ,ka nemācās vēsturi.lai pašķir bildi atpakaļ,kas bija viens no revolūcijas balstiem,kas sita utainos pilsoņkara laikā,un no kuriem raustījās,kas?Vajadzēs atrausies ari tagad,urlas barojas no citu bailēm,bet ja Tu nebaidies tad sāk cienīt.Nav ko raustīties.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl