Komentāri

Krievija varētu mēģināt mākslīgi veidot nākamos “karstos punktus” Moldāvijā un Baltkrievijā, taču Baltijas valstis tai būtu pārāk riskantas, uzskata Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds.

Viņš skaidro, ka Krievijas uzbrukums Sīrijā ir spēcīgs gājiens no Putina puses, jo arī citiem starptautiskajiem spēlētājiem viņš būs jāņem vērā. Politologs neizslēdz, ka Krievija varētu veidot nākamos “karstos punktus” Moldāvijā vai Baltkrievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecībā uz Baltijas valstu drošību, Sprūds norāda, ka Krievijai būtu riskanti uzskatīt Latviju, Lietuvu un Igauniju par vakuumu, kurā tā var rīkoties.

Runājot par Krimas aneksiju, viņš velk paralēles ar padomju okupāciju, taču piebilst, ka de facto šobrīd neviens vairs neplāno cīnīties par šo Ukrainas sastāvā bijušo teritoriju. Kamēr valdīs Putins, tikmēr Krima paliks Krievijai.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl