Krievija drīzāk nodarbojas ar iebiedēšanu, uzskata Rinkēvičs

Komentāri

”’Man negribētos ticēt, ka cilvēki Maskavā ir nonākuši tādā stadijā, ka tas tiek nopietni izskatīts. Es domāju, ka tad mēs nonākam situācijā, kāda ir bezprecedenta gadījums pat 20. gadsimtā, ASV, PSRS pretī stāvēšanas laikā. Ik pa laikam, protams, skanēja ziņas par to, ka tādā vai citā gadījumā kodolieroči var tikt izmantoti, tomēr līdz tam nenonāca. Tāpēc to vairāk uztveru kā daļu no informatīvā katra,” tā Krievijas draudus izmantot kodolieročus komentēja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Krievija, dažādos līmeņos piesaucot iespējas lietot savu kodolarsenālu, cenšas iebiedēt NATO sabiedrotos, uzskata Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl