2 komentāri

“Tikumības cenzūra” Latvijas skolās ir pedagogu, kā arī direktoru tiesību pārkāpums un bez konkrētiem kritērijiem skolotāji tiek vienkārši “iztroļļoti”, tā uzskata bijušais izglītības ministrs Roberts Ķīlis.

Tikumības cenzūra sabiedrībā izraisījusi spraigas debates – šobrīd publiski ir izskanējuši gadījumi, kad skolās, pamatojoties uz atsevišķām sūdzībām, aizliegta literatūra vai filmas, kurās ir arī provokatīvs saturs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijušais izglītības ministrs norāda, ka patlaban bez skaidras procedūras, kā pārbaudīt sūdzības, Latvijā var “troļļot” jebko. “Tieši tāpat var savākties pāris desmiti ateistu un sākt sūdzēties par to, ka jāaizliedz Bībele, jo tajā, jo īpaši Vecajā derībā, ir vardarbība,” par tikumības likumu ironizē Ķīlis.

Viņš norāda, ka, pievēršoties šim tematam, tiek novērsta uzmanība no svarīgāka jautājuma, piemēram, skolotāju algu modeļa. “Tas ir stulbums, jo tajā pat laikā netiek darīts nekas, lai ierobežotu pieeju pornogrāfijai internetā,” norāda bijušais ministrs.

Viņam ir liels pārsteigums par to, ka par šo jautājumu klusē skolotāju arodbiedrība, jo aizliegumi bez precīziem kritērijiem ir skolotāju, kā arī direktoru tiesību pārkāpums.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Sīna
  • ES
    0 0 0

    ES

    Paldies, Ķīļa kungs, par objektivitāti.Cerams, ka kāds arī sadzirdes, ko Jūs sakāt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl