Kažoka: Mēģinājumi ierobežot vides reklāmas ir ”matu skaldīšana”

Komentāri

Politoloģe Iveta Kažoka uzskata, ka plānotie mēģinājumi ierobežot vides reklāmu ir “matu skaldīšana”.

Jau ziņojām, ka Latvijā iecerēts mainīt pirmsvēlēšanu aģitācijas kārtību – pirms aizvadītajām Saeimas vēlēšanām Rīgā vides reklāmu aizliegums pilsētas centrā bija kļuvis par politisko spēku domstarpību avotu. Tagad tiek plānoti dažādi ierobežojumi.

Valsts un pašvaldību iestādes, baznīcas, ārstniecības un izglītības iestādes, autoostas, stacijas un arhitektūras pieminekļi – saskaņā ar likuma grozījumiem šīs būs dažas no vietām, kurām tuvāk par 50 metriem priekšvēlēšanu aģitāciju izvietot nedrīkstēs. Aizliegumu iecerēts attiecināt arī uz sabiedrisko transportu.

Providus pētniece I. Kažoka norāda, ka partiju priekšvēlēšanu kampaņas pēdējā laikā koncentrējas uz drukātajiem aģitācijas materiāliem un internetu, bet vides reklāmas un masu mediji tiek atstāti otrajā plānā.

Turklāt, pēc viņas domām, grozījumu projekts neatrisinās priekšvēlēšanu laika domstarpības, jo pašvaldības varēs turpināt manipulēt ar tehniskajām vides reklāmu prasībām.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl