2 komentāri

Ārlietu ministrija paudusi dziļu sašutumu par Krievijas lēmumu valstī neielaist Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti. Viņa bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, taču viņai atteikta iebraukšana Krievijā.

Kalniete vispirms apturēta Maskavas Šeremetjevas lidostā, viņas diplomātiskā pase paņemta tuvākai apskatei un nācies ilgāku laiku gaidīt informāciju. Sandra Kalniete šorīt LNT raidījumam 900 sekundes atzina, ka nebija oficiālas informācijas, ka viņa netiks ielaista Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, šīs nakts laikā bija daudz laika domāt – par Krieviju, par tās neticamajiem likteņiem, jo tas, ko es esmu piedzīvojusi, ir nieks,  salīdzinot ar to beztiesiskumu un neaizsargātību, kas pašlaik ir jāpiedzīvo Krievijas opozīcijai, cilvēktiesību aizstāvjiem un disidentiem. Pat ja man šajā brīdī, tranzīta zonā, nav pases un es jūtos neaizsargāta, tad mani tomēr ir tā doma, ka aiz manis stāv Latvija un Eiropas Savienība. Aiz viņiem nestāv nekas. Es domāju, Ņemcovs pat miris tiek uztverts kā liels drauds Putina režīmam,” tā šorīt LNT raidījumam 900 sekundes atzina Sandra Kalniete.

Jau ziņots, ka Sandra Kalniete vakar devās uz Maskavu, lai piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, taču viņa ir apturēta Šeremetjevas lidostā, un viņas diplomātiskā pase paņemta tuvākai apskatei. Pēc pases apskates Krievijas atbildīgās amatpersonas ir paziņojušas, ka viņai ir liegta iebraukšana Krievijā. Turklāt Kalniete raksta savā Twitter kontā: “Lidojuma uz Rīgu šodien vairs nav. Mani vedīs nakšņot uz tranzītzonas kapsulām.”

Kalnietei vīza ieceļošanai Krievijā nebija nepieciešama, jo viņai ir diplomātiskā pase. Kalniete par notikušo raksta tviterī šo: ”Esmu Šeremetjevas lidostā. Robežsargs paņēma manu diplomātisko pasi, atdeva priekšniecei. Tā pazuda kabinetā. Gaidu jau 30 min.”

TOP komentāri

 • XYZ
 • 0.
  0 0 0

  0.

  Varat komentāru dzēst ārā, varat gānīties, ķengāties, bet man par šo Krievijas soli ir prieks un labs garastāvoklis uz visu dienu.
  Ko tad zilais jevrosojuzs un Latvija iedomājas, ka tikai viņi var neielaist māksliniekus, politiķus un nesaprotamu mērķu vadīti graut attiecības ar kaimiņiem.
  Tā nebūs, dots devējam atdodas.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl