1 komentārs
Kalniete: Ņemcova slepkavība ir Putina sistēmas “hibrīdvēstījums” visai liberāli demokrātiskajai pasaulei
FOTO: LETA

Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina sistēmas “hibrīdvēstījums” visai liberāli demokrātiskajai pasaulei, ka “mēs esam gatavi uz visu, lai saglabātu savu diktatūru,” tā Eiropas Parlamentā (EP) notikušajās debatēs Eiropas Tautas partijas grupas vārdā norādīja EP deputāte Sandra Kalniete (V).

Viņa akcentēja, ka Eiropai ir jāapbruņojas ar “stratēģisku pacietību” un jāgatavojas sevi aizsargāt pret Putina režīma agoniju, kas var ilgt gadiem. Šādu aizsardzības pasākumu vidū viņa minēja Eiropas Enerģētikas savienību ar kopīgiem gāzes iepirkumiem, kvalitatīva mediju satura un žurnālistu atbalstu krievu valodas telpā un adekvātus aizsardzības budžetus dalībvalstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat deputāte pauda uzskatu, ka ir jāturpina saskarsme ar Krievijas cilvēkiem un izglītības programmas, lai, režīmam sabrūkot, Krievijā būtu moderni un eiropeiski cilvēki, kas spētu valsti izvest no diktatūru lāsta.

Kalnietes birojā informē, ka deputāte šodien arī vadīja EP politisko grupu pārstāvju konsultācijas, kurās saskaņoja rezolūcijas projektu par demokrātijas stāvokli Krievijā. Tā pieprasa Ņemcova slepkavības neatkarīgu starptautisku izmeklēšanu, politisko ieslodzīto atbrīvošanu un aicina ES institūcijas īstenot vērienīgāku atbalstu pilsoniskajai sabiedrībai Krievijā.

Jau ziņots, ka Ņemcovs tika noslepkavots 27. februāra vakarā Maskavas centrā līdzās Kremlim. Tiesībsargājošās iestādēs uzskata, ka slepkavība bijusi rūpīgi plānota, tai gatavojušies iepriekš.

TOP komentāri

  • Šī
    0 0 0

    Šī

    tukšā ....šana,vienkārši kaitina.Ņemcova slepkavībai 101 versija,Kalniete laicīgi sabiedrībai grib uzspiest SAVĒJO ,kā vienīgo ''pareizo''jo tā taču nāk no Briseles.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl