Kāda sociālo tīklu lietotāja pārdomas par latvieša mainīgo dabu

3 komentāri
Kāda sociālo tīklu lietotāja pārdomas par latvieša mainīgo dabu
Foto: Flickr / AP/ LETA

Kad notiek Praids, latvietis ir kristietis! Kad jāuzņem bēgļi – kristietis ir aizmirsis savas vērtības. Tajā pašā laikā latvietis neaizmirsīs un citiem neļaus aizmirst NATO 5. pantu! Kāda sociālo tīklu lietotāja pārdomas par latvieša mainīgo dabu lasi te!

1. Kad tuvojās Praids, vidējais latvietis ir kristietis! Viņš zina, kādu pasauli Dievs vēlējās izveidot un kas ir Dieva kļūda.

2. Kad ir jāuzņem 240 bēgļu, vidējais latvietis jau ir aizmirsis, ka viņa kristietība māca iedot naktsmājas un pabarot ceļotājus. Ak jā, kur nu vēl pagriezt otru vaigu, gadījumā, ja ciemiņš negribēs iet prom. Protams, 160000 latviešu bēgļu uz citām zemēm neskaitās, jo mēs jau esam eiropieši.

3. Galvenais, ka vidējais latvietis atceras NATO 5. punktu! Viņš pieprasa itālim vai spānim briesmu gadījumā traukties uz Latgali MIRT par nāciju, kura šim pašam itālim un spānim negrib atvieglot dzīvi par 0,001%.

4. Bet uz tautiešu jautājumiem: “TU, gribi, lai tava meita apprec nēģeri?” vai “Ko tu darītu, ja tava meita būtu lesbiete?”, varu atbildēt – Es gribu, lai mana meita ir laimīga!

Avots: Facebook

Avots: Facebook

TOP komentāri

 • zaķīte
  +3 +3 0

  zaķīte

  droši vien jāsāk ar to kas bija latvijas bēgļi 40 gados un kas ir šie āfrikas un arābu tā saucamie bēgļi - latvieši bēga no okupantiem, kamēr šie it kā bēgļi paši karo un bēg no pašu izraisītā pilsoņu kara savā zemē...
  latvietis nav kristietis, nevajag melot, latvietis pārsvarā ir pagāns un pielūdz pērkonu, ar visām viņa dievībām... latvietis tic meža mātei, veļiem, un Līgo, latvietis tic Jumim un kad svin Ziemassvētkus tad svin arī Ziemassvētkus nevis jūdu dieva dzimšanas brīdi...
  un latvietis tic tam ka attiecības vīrietim ar sievieti ir normāli, ka svarīga ir ģimene, kurā dzīvo vairākas paaudzes, kas viena otru balsta, nevis atbalsta to blandoņu filozofiju, ko pavada praidveidīgie... tas trešais...
  droši vien būtu labi ja runājot par latviešiem pats runātājs būtu īsts latvietis nevis kārklu latvietim, kurš domā ka zin' kas ir latvietis un grozās katram vējam, kas moderni pūš, līdzi... latvietis ir tradicionālists, viņam ir svarīgas pamata vērtības...
 • Juris Stalažs
  +1 +1 0

  Juris Stalažs

  Sociālie tīkli ir pilni ar tādiem pārdomātājiem !!!
  Man kaut kā Itāļi neasociējās ar NATO 5. pantu
  Tautai ir savs viedoklis , nevis tukša malā stāvēšana , ko no mums vēlas sagaidīt !!!
 • Ansis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl