Komentāri

Jaunās valdības vispārīgi uzrakstīto deklarāciju var uzskatīt par Māra Kučinska valdības pirmo neveiksmi, tā uzskata politologs Filips Rajevskis.

“Es domāju, ka tā deklarācija nav panākums, – tā ir pirmā neveiksme,” tā raidījumā 900 sekundes izteicās politologs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš pauda, ka valdības deklarācija ar 135 punktiem ir pirmais kompromiss, uz kuru Kučinskis ir gājis, un nākotnē tā būs problēma viņam pašam.

Kopumā politologs Kučinski vērtē kā “politiķi ar pieredzi”, kamēr līdzšinējā valdības vadītāja Laimdota Straujuma “tomēr bija tikai ierēdne”. Līdz ar to Latvija atgriežas pie situācijas, kad valdību vada politiķi.

Politologs arī pauda viedokli, ka šīs valdības klupšanas akmens var būt izglītības joma.

Foto

Skaties video!

Iepazīstieties! Māris Kučinskis: Valmieras uzņēmējs, kurš pamazām kļuva par arvien ietekmīgāku politiķi

Topošais Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis sabiedrībā līdz šim ļoti atpazīstams nav bijis, taču politiskajās aprindās esot visai ieredzēts.

Māris Kučinskis – pašvaldības domnieks, tad pilsētas mērs, pēc tam Saeimas deputāts un ministrs. Māris Kučinskis ir darbojies visos politiskajos līmeņos. Viņš ir arī labi ieredzēts un iemantojis autoritāti politiskajās aprindās, lai gan sabiedrībā paši atpazīstams nav.

Pašlaik 54 gadus vecais premjera amata kandidāts Māris Kučinskis ir dzimis un audzis Valmierā. Tur pēc Latvijas neatkarības atgūšanas viņš kļuva par uzņēmēju. Šajā laikā Kučinskis arī spēra pirmos soļus politikā, iesaistoties vēlētāju apvienībā Ozols un kandidēja Valmieras pilsētas domes vēlēšanās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl