Komentāri

”Pēdējā vagonā var izsist logus, pīpēt, dzert, plosīties un visu pārējo, bet vagons visu laiku brauc uz priekšu,” žurnālists Jānis Domburs pauda ”StarFM” rīta raidījumā ”Zoopasta”. Viņš pauda viedokli, ka Eiropā, kur lokomotīve ir Vācija, mēs, Latvija, esam pēdējais, divdesmit astotais, vagons.

”Visvieglāk brašajam krievu pārmijniekam pārslēgt sliedes, lai nolaistu no tām 28 vagonu, nevis, piemēram, 27 vagonu,” sacīja J. Domburs.

”Čaļi [Latvijas politiķi – red.] aiziet uz restorānu un saka, ka ”mēs visu sakārtojām”, un mēs ”nenormāli attīstāmies”, bet lokomotīve tāpat brauc uz priekšu neatkarīgi no tā, ko viņi tur sprieduši,” sacīja J. Domburs.

Viņš skaidroja, ka vēlēšanās būtu jābalso būtu par tiem cilvēkiem, kas piedāvātu risinājumu, lai Latvija vairs nebūtu 28. vagons Eiropā, bet pavirzītos uz kādu augstāku vietu.

Žurnālists arī atzina, ka pašlaik neredz nedz piedāvājumu no politiķiem, nedz arī pieprasījumu no vēlētājiem, kas liktu Latviju pavirzīties augstāk šajā vagonu hierarhijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl