4 komentāri

”Laimi tiešā veidā par naudu nopirkt nevar, bet nauda ir svarīga. Nevajag sagaidīt, ka pelnot niecīgu naudas summu un domājot, kā savilkt galus kopā, būsi laimīgs. Svarīgi ir pievērst uzmanību ne tik daudz rezultātam. Ja apzināti gribēsi tapt laimīgs, nekas tev nesanāks,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina psiholoģijas profesors Ivars Austers.

Jau ziņots, ka Latvijas iedzīvotāju laimes līmenis šobrīd ir sasniedzis augstāko punktu kopš valsts neatkarības atgūšanas, tā secināts jaunā pētījumā, ar kuru šodien tiks iepazīstināta plašāka sabiedrība.

Turklāt par spīti caurmērā mazākam atalgojumam un lielākam atbildības lokam, sievietes Latvijā jūtas laimīgākas nekā vīrieši.

TOP komentāri

 • இڿڰۣ-ڰۣ—Mārīte இڿڰۣ-ڰۣ—Sakse
  +5 +5 0

  இڿڰۣ-ڰۣ—Mārīte இڿڰۣ-ڰۣ—Sakse

  Vai Latvijā ,gadijumā,nav tik ļoti laimīgi aiz tā,ka nevar galus savilkt kopā no "pārmērigi lielajām "minimālajām algam un deputātu mūžigi "mazajām" aldziņām....Redzēju šo raidijumu kur psiholoģijas profesors ar laimīgu smaidu sejā teica,ka Latvijā ir ļoti laimiga tauta...viņš laikam aizmirsa piebilst,ka laimiga ir saeima kura pārtiek no mūsu nodokļiem un miljonāri....Būs to statistiku veicis tikai bagāto gālā .kuri ēd ko grib,ārstējas kā grib un pie kā grib,dzīvo kur grib un dara ko grib ,jo jūtas kā pasaules valdnieki.Bet par tiem,kuri nav laimīgi,runājot,nav vērts pat veikt aptaujas,lai nebūtu jāpublicē un jāsatrauc pārējie,kuriem vēl kas cilvēcīgs palicis,mikstsjos krēslos sēžot.
 • Brenciz
  +1 +1 0

  Brenciz

  Šiet bija domāta izmisīga dzīšanās pēc laimes ar apzinātām, plānveidīgām darbībām, kas, ja neizdodas, izraisa lielu vilšanos. Jo mazākas ekspektācijas, jo lielāks prieks.
  Apzinātība, kas palīdz drīzāk - apzināties, kas un kāpēc tev traucē būt laimīgam un tad kaut ko darīt lietas labā. Nemelot sev. :)
 • agnese
  0 0 0

  agnese

  Laime ir ceļš uz laimi. Process. Pašas laimes kā rezultāta, kas būtu kaut kas sasniedzams - nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl