1 komentārs

Ja Lielbritānija izstāsies no Eiropas Savienības, diez vai sekos ķēdes reakcijai līdzīga rīcība no citu dalībvalstu puses, tā situāciju Eiropā analizē Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

Viņa norāda, ka populistiski viedokļi ir labāk sadzirdami, taču tie nebūt nav vairākums Eiropas politikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šeit varētu runāt par atsevišķu valstu politiķiem, politiskiem grupējumiem, es domāju, ka plaukstas sitīs Ungārijas valdība, iespējams, varbūt arī kāds lozunga līdzīgs apgalvojums varētu nākt no Polijas viena otra politiķa, tāpat arī no Austrijas, bet es nedomāju, ka tā ir tā galvenā vadošā tendence, jo dziļi sirdīs un prātos ikviens cilvēks, kas tomēr seko līdzi tam, ko nozīmē vienotais tirgus, ko nozīmē Eiropas drošības projekts, ko nozīmē šīs ārkārtīgi lielās globālās problēmas, kas šobrīd nāk pāri Eiropai, un tad iedomāties, ka šīs problēmas varētu risināt vienatnē mazas valstiņas, noslēdzot robežas un uzbūvējot ļoti augstus žogus, tas ir visnotaļ naivi,” skaidro profesore.

Video: intervija ar Žanetu Ozoliņu

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Ja , Lielbritanija izstasies , no ES , tad domaju , kad sis cels bus vala , un daudzas valstis , sekos Anglijai ! Pec manam domam , tas butu , pareizakais cels . Jo ES , sak uzkundzeties , parejam Valstim , kas nav pielaujams !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl