Ja eiropietes nēsātu hidžabu, tad bēgļi neuzbruktu – pauž politoloģe

11 komentāri
Ja eiropietes nēsātu hidžabu, tad bēgļi neuzbruktu – pauž politoloģe
AFP/LETA

Seksuāli uzbrukumi eiropietēm, kas notikuši Vācijā, Francijā, Šveicē un citur Eiropā, ir viens vēstījums – ja sievietes Eiropā ietērptos musulmaņu apģērbā, piemēram, hidžabā, imigranti viņām liktu mieru – šādu viedokli pauž politoloģe Ilze Ostrovska.

“Lasu komentārus un tiešām nesaprotu, kāpēc neviens it kā nav uztvēris Ķelnes notikumu vēstījumu: Ja eiropietes nēsās hidžabu un burkas, tad nekāda apgrābstīšana nenotiks. Eiropas islamizācija ir sākusies,” sociālajā tīklā raksta politoloģe.

Viņa pauž: “Invaideri dara precīzi – lai salauztu kādu nāciju, jāsāk ar sieviešu pakļaušanu! Ja panāks, ka sievietes sāks nēsāt drošības nolūkā musulmaņu apģērbu, musulmanizācijas process aizies jau tālāk bez lielas pretestības.”

“Otrkārt, nav pieņemams apgalvojums, ka uzbrukumi sievietēm ir tāpēc, ka invaideriem nav zināmas Eiropas uzvedības normas. Islāma valstīs šajā ziņā normas ir vēl stingrākas,” norāda Ostrovska.

Viņa arī uzskata, ka iebraucēju uzbrukumi sievietēm ir arī “atklāts izaicinājums Eiropas – Vācijas vīriešiem”. Turklāt, “tā kā atbilde no Vācijas puses neseko, tad vairāk izskatās pēc musulmaņu uzvedības akcepta,” pauž politoloģe.

Vai tu esi tam gatava? Pirmā hidžabu kolekcija satracina modes dāmas

TOP komentāri

 • Edite Sprenka /Klubure/
  +7 +7 0

  Edite Sprenka /Klubure/

  Mes esam sava zeme. Kapec mums ir jagerbjas ka velas musulmani? Es dzivoju sava zeme ,pec savas zemes likumiem un parasam.Esam iebraukusi dzili auzas un valdiba neredz. Akli vai visi kluvusi vai bauda acis aizmalejusi?
 • Anonimais
  +7 +7 0

  Anonimais

  Ja mēs sāktu nesāt šādus tērpus tad visa eiropa pārvērstos par musulmaņu zemi un tad mūs pārņemtu musulmaņi. Tad vairāk nepastāvētu eiropa. Es uzskatu, ka ta pat tiktu sievietem seksuali uzmāktos un notiktu kari un vel visādi otikumi, kas notiek šo cilvēku zemēs, jo mēs nezinam kas zem šī katra cilvēka apakšā slēpjas.
 • es
  +6 +6 0

  es

  Vācija nav musulmaņu nācija,kāpēc vācietēm un citām Eiropas valstīm būtu jāiekļaujas musulmaņu paražās.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl