Ir sajūta, ka gaisā ir pārmaiņas – secina kulturologs Deniss Hanovs

Komentāri

Tagad ir sajūta, ka gaisā ir pārmaiņas, – vismaz vēlētāju attieksmē. Proti, internets ir mainījis to, kā vēlētāji pauž savu attieksmi, tāpat ir jūtams, ka līdz ar iespēju izteiktie sociālajos tīklos, cilvēki ir kļuvuši arī politiski aktīvāki, intervijā raidījumā “900 sekundes” pauda kulturologs Deniss Hanovs.

“Komunikācija kibertelpā veido dažādas jaunas politiskas kopienas, kas pauž attieksmi un kritiku spilgtās formās. Arī mūsu politiķiem būs jāsaprot, ka vēlētāji būs citādāka, ka vēlētāju neapmierinātība būs spilgtāka un prasības – augstākas. Tagad cilvēki gan sapņo, gan dusmojas jaunā publiskā telpā. Līdz ar to, interneta vide var kompensēt pilsonisko apātiju. Tā kā mainās iesaiste, mainās arī intensitāte – tas bus arī redzams arī šajās vēlēšanās,” norādīja Hanovs.

Tāpat profesors minēja, ka sociālie tīkli “iet pāri” kādas pilsētas robežām – diskutēt var ne tikai galvaspilsētā.

Hanovs vairākkārt akcentēja, ka ļoti skumji, ka aizvien politiskie spēki pārāk daudz pievēršas etniskajiem un sabiedrību šķeļošajiem aspektiem.

Video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl